Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Granie w Altanie – koncert familijny w wykonaniu zespołu KU KU

Altana na Plantach Altana na Plantach

Koncert zespołu KU KU będzie wydarzeniem familijnym, podczas którego odnajdą się zarówno przedszkolaki, ich rodzice, starsze czy młodsze rodzeństwo, a nawet dziadkowie. Prezentowane utwory poruszają tematy uniwersalne, takie jak tolerancja, przyjaźń czy różnorodne emocje. Teksty w sposób humorystyczny i figlarny opisują otaczający świat – to nieoczywiste historie o na pozór błahych sprawach. Melodie grane przez KU KU są proste, choć nie banalne. Można nauczyć się ich, znając kilka podstawowych chwytów, grać i śpiewać je w domach, przy ognisku czy w przedszkolach. Zespół zaprasza wszystkich do wspólnego muzykowania, angażując w śpiew, taniec czy zabawy rytmiczne.  

 

Zespół KU KU – to czteroosobowy projekt powstały z inicjatywy Aleksandry Denkowicz – pedagożki, edukatorki związanej czynnie z muzyką od najmłodszych lat. To spełnienie wielkiego marzenia o tworzeniu utworów dla publiczności w każdym wieku, muzyki bliskiej małym i dużym, słowno-dżwiękowych opowieści o sprawach wielkiej wagi: żółwiach, kuropatwach, morskich wyprawach, wróżkach i lodach na patyku.

 

Skład zespołu: Aleksandra Denkowicz, Wojtek Potocki, Mateusz Kowalczyk, Piotr Cieślak. 

 

Wstęp wolny.

 

Regulamin uczestnictwa w Koncertach Promenadowych dostępny jest na stronie: krakowskieforum.pl 

 

W sytuacji wystąpienia złych warunków pogodowych (deszcz, silny wiatr etc.) wydarzenia zostaną przeniesione do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2 – Mały Rynek) – liczba miejsc jest ograniczona.

 

Link do wydarzenia: https://krakowskieforum.pl/wydarzenie-337-granie_w_altanie_koncert_familijny_w-szczegoly-8219.html

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.