Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Zbieraj przypinki z superbohaterami i weź udział w konkursie!

Sierpień Sierpień
Cinema City Cinema City

 

Superwakacje w Cinema City! 
Zbieraj przypinki z superbohaterami i weź udział w konkursie!

 

Nie zebrałeś jeszcze wszystkich przypinek z postaciami ze swoich ulubionych filmów? Mamy dla ciebie świetną wiadomość: akcja trwa dalej! Superbohaterowie czekają, abyś zabrał ich ze sobą do domu, a łatwo będzie ci zebrać wszystkich, korzystając z nowej super promocji Cinema City! Zestaw 1 przypinka +1 gratis to koszt tylko 2 zł, natomiast za zestaw 3 przypinek +3 gratis zapłacisz tylko 5 zł! Szczegóły w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/superkolekcja

 

 

Akcja „Podaj rękę superbohaterom” przygotowana została przez Cinema City z myślą o najmłodszych widzach. Tego lata dzieciaki namawiają rodziców na wypad do kina nie tylko po to, aby zobaczyć na ekranie swoje ulubione filmowe postaci. Dzięki super przypinkom można zabrać ich wszystkich ze sobą i przeżyć wspaniałe emocje i przygody też poza salą kinową! Na ekranach szaleją „Iniemamocni 2”, a już 10 sierpnia odbędzie się premiera długo oczekiwanej animacji „Młodzi Tytani: Akcja!” o nowych bohaterach, którzy też chcą zostać superbohaterami i gwiazdami filmowymi. Lecz czy warto ryzykować przyjaźń i dobrą zabawę dla kariery? Czy Tytanom uda im się podbój Hollywood i dziecięcych serc? Musicie to koniecznie zobaczyć!

W Cinema City na dzieciaki już czekają urocze przypinki z wizerunkiem m.in.: Elastyny i Boba z „Iniemamocnych”, Beast Boya i Starfire’a z „Młodzi Tytani: Akcja!” oraz wielu, wielu innych superbohaterów! Dasz radę zebrać ich wszystkich? Teraz opaski oraz przypinki z postaciami z filmów można nabyć w kasie kin Cinema City w promocji, której nie można przegapić! Zestaw 1+1 kupisz już za 2 zł, a 3+3 TYLKO za 5 zł.

A gdy już zbierzesz wspaniałą kolekcję, koniecznie się nią pochwal! Zrób kreatywne zdjęcie, gdzie nosisz swoje przypinki i pokaż je w komentarzu w poście o konkursie na Facebooku Cinema City Poland! Do wygrania są bilety do kina na wybrany seans oraz superkolekcje przypinek z bransoletką! Konkurs trwa do 17 sierpnia! Zatem do dzieła!

 

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl