Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Filharmonia dla Dzieci Kraków -Grand Hotel ! Saksofony i gitary!

26 kwietnia 11:00, 13:00 26 kwietnia 11:00, 13:00
Folharmonia dla dzieci- Kraków Grand Hotel Folharmonia dla dzieci- Kraków Grand Hotel
Patron Medialny
BabyGo.pl

 

INAUGURACJA Filharmonii dla Dzieci - 15 marca 2020, godz. 11 i 13

KRAKÓW GRAND HOTEL- SALA BALOWA ul. Sławkowska 5

 

 

 

    Filharmonia dla Dzieci Zainauguruje swoje koncerty w Krakowie w Hotelu Grand 15 marca 2020. Lubimy miejsca magiczne. Dlatego zapraszamy Dzieci i Państwa do artystycznie legendarnych wnętrz. Dzieci poznają 4 saksofony, gitary elektryczne, gitary akustyczne, kontrabas i mnóstwo pięknej muzyki- w programie klasyka i najpiękniejsze standardy jazzowe. Będą 4 saksofony, gitary elektryczne, akustyczne, kontrabas, wiedza i zabawa ! W programie Piazzolla, Sting, Sinatra, Armstrong, Szostakowicz i inni, oraz książeczki koncertowe z zadankami i ciekawostkami- dla wszystkich Dzieci! Niezwykłe instrumenty i niezwykli artyści !
Będzie arcyciekawie, a Dzieci nie tylko osłuchają się ze standardami jazzowymi, ale też obejrzą z bliska wszystkie saksofony i gitary. Nauczymy się rozpoznawać znane melodie, będziemy się bawić, a przez zabawę odkrywać, a po koncercie wszyscy mogą podejść do instrumentów, przymierzyć się, podotykać a nawet zagrać! - taki jest u nas zwyczaj:)

 

   

 

No i można wybrać się na słynne lody różane do Grand Cafe- tuż obok sali koncertowej:) a potem na piękny spacer i bieganie po Krakowskim Rynku !   Od 2017r odwiedziło koncerty 20tys małych i dużych słuchaczy. Na każdym koncercie Filharmonii dla Dzieci jest nie więcej niż 170 osób, można siedzieć na krzesłach lub na kolorowych poduszkach. Muzyka jest tu na wyciągnięcie rączek!   Stworzyła Filharmonię dla Dzieci   Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im. Pendereckiego, wiolonczelistka, menedżer i pedagog. Koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer, występowała w wielu krajach Europy i USA. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych, twórczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku – Koncerty Mistrzów, którego koncerty odwiedziło już 45 tys ludzi. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Medalem Pro Mazovia, oraz Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą". Miłośniczka i znawca muzyki i sztuki. Wielbicielka włoskich ogrodów, książek, podróży i.. matematyki, ale dla dzieci- po prostu ulubiona pani Ania. / http://www.AnnaSzarek.pl

 

 

 

 

Projekt powstał z wielkiej miłości do muzyki, dzieci i młodzieży, z chęci umożliwienia im sięgania odważnie po najwyższą kulturę i najlepszą światową sztukę. Pragnienie rozwoju dzieci, kształtowanie indywidualnych gustów, pobudzanie kreatywności, odkrywanie przed dziećmi i rodzicami tajników kultury wysokiej, obywanie z koncertowym savoir-vivre, świetna znajomość sztuki widoczna w anegdotach i opowiastkach, znakomity kontakt z dziećmi i młodzieżą, ale też niezwykła elegancja i radość tych koncertów- przysparzają projektowi tysiące fanów.

 

 

 

kiedy:  26 kwietnia 11:00, 13:00

adres:  Filharmonia dla Dzieci Kraków -Grand Hotel, ul. Sławkowska 5

 

więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/212719576424859/

https://filharmoniadladzieci.pl

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl