Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Hakuna Plantata – koncert w wykonaniu Adriana Lalika i Kamila Stolorza

Koncert rozpocznie się od interakcji z młodymi widzami za pomocą nauki zabawy ruchowej  „Do góry i na dół”. Kolejna część koncertu będzie utrzymana w konwencji „Jaka to melodia?”. Każda pozycja będzie poprzedzona muzyczną zagadką dla dzieci. Po odgadnięciu bajki nastąpi zagranie pełnej wersji utworu. Na koniec nastąpi powtórzenie już nauczonej zabawy  „Do góry i na dół” oraz zabawa do muzyki ”Baby Shark”.

Adrian Lalik – student Akademii Muzycznej im. K. Pendereckiego w Krakowie oraz student Muzykologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. W latach 2019-2021 skrzypek Opery Śląskiej w Bytomiu, a we wrześniu 2021 r. rozpoczął współpracę z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej. Jako muzyk orkiestrowy występował w Europie oraz w Chinach. Brał udział w trasach koncertowych, a także w licznych festiwalach o prestiżu międzynarodowym (m.in. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie,
czy Last Night of The Proms w Krakowie). Poza muzyką klasyczną jego pasją jest także muzyka rozrywkowa, co przełożyło się na uczestnictwo w wielu projektach jako muzyk sesyjny, a także w ramach długoterminowej współpracy.

Kamil Stolorz – student Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Gitarzysta z pasji. Uczestnik wielu konkursów gitarowych, w których był kilkukrotnie wyróżniany, m.in. w ogólnopolskim „Solo Życia”  czy organizowanym przez MusicRadar „Guitarist of the Year”.

Wstęp wolny.

 

Regulamin uczestnictwa w Koncertach Promenadowych dostępny jest na stronie: krakowskieforum.pl 

 

W sytuacji wystąpienia złych warunków pogodowych (deszcz, silny wiatr etc.) wydarzenia zostaną przeniesione do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2 – Mały Rynek) – liczba miejsc jest ograniczona.

 

Link do wydarzenia: https://krakowskieforum.pl/wydarzenie-339-hakuna_plantata_koncert_w_wykonaniu-szczegoly-8224.html

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.