Wybierz miasto:

Kolonia z językiem hiszpańskim

25.07-04.08 25.07-04.08
Zawoja - Beskid Sądecki Zawoja - Beskid Sądecki
Na hasło 50 zł zniżki
50 zł zniżki

Kolonia rekreacyjno-językowa "Łowca Wyzwań"  - "Cazador de Retos" z językiem hiszpańskim dla dzieci 7-12 lat w Zawoi w nowym, komfortowym ośrodku "Beskid". 

 

 

Wyzwania dla prawdziwych fanów mocnych wrażeń, które dostarczą uczestnikom ekscytujących emocji oraz nauczą wielu przydatnych umiejętności, a wszystko to w codziennej oprawie języka hiszpańskiego. 

W drugiej już odsłonie kolonii z językiem hiszpańskim, każdego dnia na młodych Łowców Wyzwań będą czekały ciekawe zadania (m.in. hiszpańskie gry chodnikowe, piñata, zdobycie umiejętności  porozumiewania się po hiszpańsku w sytuacjach nadzwyczajnych - socorro, que me duele, estados de urgencia, nauka tańców latino, warsztaty kulinarne kuchni śródziemnomorskiej, poznanie twórczości hiszpańskich artystów tj. Dalí, Picasso, Miró, Gaudí) i inspirujące zagadki, które będą rozwiązywać podczas językowej gry terenowej. 

Uczestnicy otrzymają „Księgę Łowcy Wyzwań”, w której będą gromadzili odznaki w postaci pieczątek potwierdzających wykonanie misji oraz Mi Diario Español – ,,codziennik’’ w którym będą dokumentować przebieg swoich wyzwań oraz wykonywać zadania w j. hiszpańskim. Na zakończenie ognisko podsumowujące wszystkie wyzwania połączone z pasowaniem na Łowcę Wyzwań (Cazador de los Retos) i wręczeniem nagród.

 

PROGRAM JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO – 20 godzin lekcyjnych nauki języka hiszpańskiego na poziomie początkującym (w razie konieczności podział na grupy językowe ze względu na wiek i poziom zaawansowania). Kurs nastawiony jest przede wszystkim na „mówienie”, a metoda nauczania opiera się na grach, zabawach i aktywnościach. Zajęcia prowadzone przez profesjonalnego lektora Centrum Języków Sensapolis. Lekcje odbywają się stacjonarnie w budynku, a także elementy hiszpańskiego pojawiają się w czasie Wyzwań - elementów programu.

Więcej informacji na stronie www.sensapolis.com.pl/kursy-wyjazdowe 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":