Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Kreatywny tydzień pełen zajęć dla dzieci

Helili (Kraina Wyobraźni) to wyjątkowa sala zabaw, miejsce, które powstało z pasji do zabawy i edukacji. Łączy w sobie wiele elementów, które pozwolą na spędzenie niezapomnianych chwil z dzieckiem. Od poniedziałku do piątku odbywają się tutaj wspaniałe zajęcia dla dzieci oraz dla rodziców. 

 

PONIEDZIAŁEK - SPOTKANIA MAM Z DZIEĆMI

 

 

10:00-13:00

 

 

Macierzyństwo to jedyna w swoim rodzaju podróż;). Ciężko się do niej przygotować, bo „wyprawa” każdej z nas jest inna. Czasami jest pod górkę, zdarzy się dzień względnego relaksu czy taki gdzie wszystko potoczyło się według planu . Fajnie dzielić tą przygodę z innymi. Te spotkania mają na celu stworzenie „grupy wsparcia”;) do wspólnych rozmów na tematy dziecięce, do wyżalenia się po kolejnej nieprzespanej nocy, do cieszenia się ze swoich sukcesów. Drogie mamy wspierajmy się nawzajem! Tak jest łatwiej i weselej!  Zapraszam wszystkie chętne mamy na nasze poniedziałkowe spotkania!

 

 

 

 

WTOTEK - SENSOPLASTYKA 11:00

 

 

Wtorek to dzień twórczej zabawy i bałaganu;). Posprzątamy my;). Sensoplastyka rozwija zdolności manualne i stymuluje zmysły.

 

 

WTOTEK - JOGA DLA DZIECI 17:15 i 18:10

 

 

 

 

 

ŚRODA- ZUMBA KIDS  17:00 i 18:00

 

Przyjdź i poruszaj się z nami w rytm muzyki! Wspaniała zabawa gwarantowana!

 

 

CZWARTEK- BYSTRY BOBAS 11:00

 

 

Czwartek w Helili Krainie Wyobraźni to dzień szczególny! Od 11:00 rządzą u nas najmłodsi! To dla nich Bystry Bobas co czwartek gości u nas! Są to jedyne w swoim rodzaju zajęcia!  Wyśmienicie wpływają na rozwój dziecka! Sprawdźcie sami!  Popołudnia to twórczy czas  Warsztaty Artystyczne podczas których młodsze i trochę starsze dzieci będą mogły stworzyć cuda używając nowo zdobytej wiedzy odnośnie różnych technik plastycznych. Zapraszamy!

 

 

PIĄTEK- SALA NA WYŁĄCZNOŚĆ

 

 

Sala na wyłączność!  Chcesz się spotkać we własnym gronie, przeprowadzić warsztaty, czy zorganizować baby shower? Wynajmij #helili_kraina_wyobrazni dla siebie i swoich gości! Przystępna cena za godzinę wynajmu! Bezpieczeństwo i komfort! Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę: kontakt@helili.pl lub 508336960. Zapraszamy!

 

 

SOBOTA, NIEDZIALA- URODZINY

 

 

Zapraszamy do rezerwacji terminów urodzinowych na najbliższy czas! Najwspanialsze, tematyczne dekoracje i profesjonalna obsługa animatorek! Komfort sali na wyłączność i możliwość spotkania się tylko ze swoim gronem to jest to!  Zapraszamy!

 

 

Zobacz szczegóły na stronie:

https://helili.pl/przyjecia-urodzinowe/

 

 

Helili kraina wyobraźni

Helili kraina wyobraźni

 

Adres: Przewóz 16, Kraków

WWW: http://www.helili.pl

E-mail: kontakt@helili.pl

tel: 508 336 960

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.