Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Wakacyjne kino w super cenie! Cinema City!

01.06.2019 - 02.09.2019 01.06.2019 - 02.09.2019

Nauka, egzaminy, codzienne obowiązki – rok szkolny dobiega końca, a wraz z nim rozpoczynamy wakacyjną promocję w Cinema City! Już od 1 czerwca we wszystkich Katowickich kinach Cinema City startuje promocja dla studentów, uczniów oraz młodszych dzieci, które mogą zakupić bilet na seans już za 15 złotych, niezależnie od pory, a także dnia tygodnia! Szczegóły w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

 

Koniec z nauką i poranną pobudką – nadeszły upragnione wakacje! Wyjazdy, spotkania ze znajomymi – czas na relaks, który warto zaplanować w ciekawy, a także rozrywkowy sposób. Dotychczasowy natłok obowiązków uniemożliwiał śledzenie filmowego repertuaru? Nic straconego! Czas nadrobić wszystkie zaległości!

 

Seans w technologii 2D, 3D, a może IMAX? – wybór należy do Ciebie! Tego lata niezależnie od pory, a także dnia tygodnia czeka na Ciebie wiele atrakcyjnych filmów, w o wiele korzystniejszej cenie. Podczas promocji we wszystkich Katowickich kinach nastąpi zmiana cen biletów dla uczniów i studentów, zarówno w technologii 2D/3D, jak i  IMAX 2D/3D.

W te upalne dni zapraszamy do klimatyzowanych sal kinowych w Cinema City, by w gronie przyjaciół oglądać najnowsze kinowe HITY. Każdy znajdzie coś dla siebie. Skorzystaj z promocji, ciesz się latem i nadrabiaj filmowe zaległości!

 

Promocja trwa od 1 czerwca do 2 września i prowadzona jest w kinach Cinema City na terenie Katowic – Silesia (ul. Chorzowska 107) i Punkt 44 (ul. Gliwicka 44), we wszystkie dni tygodnia (od poniedziałku do niedzieli).  W ramach promocji studentom i uczniom umożliwiamy zakup biletu w cenie 15 zł za bilety 2D i 3D oraz w cenie 18zł za bilety IMAX 2D i IMAX 3D. Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej. Zasady i regulamin promocji dostępny na stronie www.cinema-city.pl.

 

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

 

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl