Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Zwierzęta w świecie Jazzu – koncert w wykonaniu Konstancji Samochin

Altana na Plantach Altana na Plantach

Podczas koncertu wystąpi Konstancja Samochin, która zagra i opowie o skrzypcach. Artystka zagra zróżnicowane i piękne melodie utwory od jazzu, dziecięcych znanych piosenek, aż po klasykę dla najmłodszych. Koncert jest połączony z muzycznymi zagadkami oraz aktywnym słuchaniem. Młodzi słuchacze będą mogli klaskać, tupać, kląskać, tańczyć i śpiewać. Koncert ma na celu uwrażliwić dzieci na piękno muzyki, pobudzić wyobraźnię oraz dostarczyć dużo zabawy. 

 

Konstancja Samochin – ur. 18.06.2001 r. w Łodzi, skończyła szkole muzyczną im. H. Wieniawskiego w Łodzi. Obecnie jest studentką w klasie profesora Mieczysława Szlezera i dr. Błażeja Kociubana na Akademii Muzycznej w Krakowie. Doskonaliła swoje umiejętności na warsztatach muzycznych z wybitnymi przedstawicielami polskiej wiolinistyki. Uczestniczyła dwukrotnie w międzynarodowym projekcie orkiestrowym „European Spirit of Youth Orchestra”. Zdobyła 2 nagrodę na konkursie Danubia Talents w Wiedniu w kategorii Chamber (02.2020 r.), 1 miejsce w kategorii solo na konkursie Iscart International Music Competition w Szwajcarii (09.2020 r.). Zakwalifikowała się do półfinału (12 skrzypków) w konkursie The Kosciuszko Foundation „Wieniawski Violin Competition”  (listopad 2020),

II nagroda – I Międzynarodowy Konkurs w Moskwie 2021 r. i 1 miejsce w kategorii solo na konkursie

 Concorso Internazionale di Talenti per Bambini e Giovani „Racconto di Primavera” we Włoszech (kwiecień 2021).

 

Wstęp wolny.

 

Regulamin uczestnictwa w Koncertach Promenadowych dostępny jest na stronie: krakowskieforum.pl 

 

W sytuacji wystąpienia złych warunków pogodowych (deszcz, silny wiatr etc.) wydarzenia zostaną przeniesione do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2 – Mały Rynek) – liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.