Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Konkurs na Dzień Kobiet

 

ZAPRASZAMY NA KONKURS NA DZIEŃ KOBIET:)

 

MAMY FANTASTYCZNE NAGRODY!

 

MOŻECIE WYGRAĆ DLA SIEBIE COŚ WYJĄTKOWEGO!

 

 

 

 

CO MOŻESZ WYGRAĆ?

 

 

1. ZESTAW OD KOSMETYKÓW NATURALNYCH MYHAPPYSMILE FIRMY Your Natural Side WRAZ z szczotką do masażu ciała firmy Brista

 

W prezencie otrzymasz: Zestaw truskawka & zielona herbata: Olej z pestek truskawek, Glinka różowa, Woda z zielonej herbaty oraz Szczotkę z litego drewna bukowego FSC, gęsto nabita najwyższej jakości naturalnym włóknem kaktusa agawy o wartości 94zł.

 

 

 

2. ZESTAW OD SPLAT- PRODUCENTA PRODUKTÓW DO JAMY USTNEJ Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW, OLEJKÓW ETERYCZNYCH I EKSTRAKTÓW ROŚLINNYCH NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI 

 

W prezencie otrzymasz: pastę, szczoteczkę, nić dentystyczną oraz mini produkty potrzebne podczas podróży o wartości 98zł.

 

 

3. Planer rodzinny od Familiowo® który pomoże Ci planować zadania i obowiązki Twojej rodziny, który wspiera i motywuje do działania Ciebie i Twoje dzieci, który nauczy Twoje dzieci planowania, a ponadto który włączy Twoje dzieci do domowych obowiązków.

 

W prezencie otrzymasz: Planer rodzinny na lodówkę lub szafkę o wartości 149zł.

 

 

 

ZASADY KONKURSU:

 

 

A) POKAŻ JAK NA CODZIEŃ O SIEBIE DBASZ ( napisz, pokaż poprzez zdjęcie czy wideo) POD POSTEM NA FACEBOOK: https://www.facebook.com/babygo.portal

 

B) BĘDZIE NAM MIŁO JEŚLI ZAPROSISZ DO ZABAWY 4 SWOICH ZNAJOMYCH I UDOSTĘPNISZ POST KONKURSOWY U SIEBIE NA FACEBOOK oraz NA RELACJI NA INSTAGRAMIE

 

C) WYBIERZ SPOŚRÓD 3 NAGRÓD, JAKIE PRAGNIESZ WYGRAĆ DLA SIEBIE  I NAPISZ DLACZEGO POD POSTEM NA FB:

https://www.facebook.com/babygo.portal

 

D) KONKURS PRZEZNACZONY DLA OSÓB, KTÓRE LUBIĄ WSZYSTKICH SPONSORÓW NAGRÓD I ODZNACZĄ ICH U SIEBIE NA FACEBOOK oraz NA RELACJI NA INSTAGRAMIE

 

 

KONKURS TRWA OD  2 MARCA DO 5 MARCA 2020 ROKU WŁACZNIE!

 

JEDNA OSOBA MOŻE WYGRAĆ 1 NAGRODĘ.

 

 

 

 

Regulamin konkursu portalu BabyGo: „Konkurs na Dzień Kobiet".

 

 1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym „Konkurs na Dzień Kobiet"(zwanym dalej Konkursem) organizowanym przez portal Rodzinny BabyGo (zwany dalej Organizatorem).

 2. Konkurs rozpoczyna się OD 2 MARCA DO 5 MARCA WŁĄCZNIE!

 3. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

 4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. W imieniu dziecka odpowiedź może przesłać jego rodzic lub pełnoprawny opiekun.

 5. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wykonanie zadania konkursowego polegającego na POKAZANIU ZA POMOCĄ ZDJĘCIA, TEKSTU LUB FILMU jak dbasz o siebie na co dzień.  Odpowiedzi należy umieścić w komentarzu pod konkursem organizowanym na FB stronie: https://www.facebook.com/babygo.portal/

 6. Komisja konkursowa, w której skład wchodzą redaktorzy portalu Rodzinny BabyGo, nagrodzi 5 kobiet, która otrzyma jedną z nagród.

 7. Zwycięzca zostanie poinformowany o nagrodzie drogą mailową na Facebook do 3 dni roboczych po zakończeniu Konkursu.

 8. Nagroda będzie przesłana do osoby wygranej na ich adres domowy lub do najbliższego Paczkomatu.

 9. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie.

 10. Dane osobowe uczestników Konkursu w zakresie: imię i nazwisko zamieszczone na portalu społecznościowym Facebook będą przetwarzane przez organizatora Konkursu w celu realizacji umowy przystąpienia do Konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe podane przez laureatów konkursu nie będą przechowywane ani przetwarzane przez Organizatora, nie będą też udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia w przypadku wygranej odebrania nagrody.

 11. W przypadku zmiany Regulaminu zostanie on podany do publicznej wiadomości, poprzez opublikowanie na portalu społecznościowym Facebook.

 12. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.