Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Bądź eko z NappiMe – pieluszki wielorazowe

2020-11-10

Kochani Rodzice, jeśli pieluszki wielorazowe kojarzą Wam się z ponurą tetrą, NappiMe zmieni zupełnie Wasze postrzeganie produktów do pielęgnacji niemowlęcia. Udowodni, że pieluszki do przewijania dzieci mogą być praktyczne, piękne, zdrowe dla skóry malucha, a przy tym ekologiczne!

 


NappiMe dla świadomych rodziców


Marka NappiMe powstała w 2010 roku, z myślą o szyciu wyjątkowych produktów do pielęgnacji niemowląt. Po dekadzie doświadczeń w szyciu otulaczy, wełenek, wkładów, kieszonek PUL i innych produktów do przewijania może pochwalić się kolekcją wygodnych w użytkowaniu, wielorazowych pieluszek, które wyglądają tak pięknie, że aż nie chce się ich zakrywać śpioszkami. Ich asortyment obejmuje także wkładki laktacyjne, woreczki na zakupy i inne akcesoria ułatwiające życie w stylu eko.

 


Kupując w NappiMe, robisz zakupy bezpośrednio u producenta, który szyje tylko z bezpiecznych, atestowanych tkanin. NappiMe sprzedaje pieluszki wielorazowe, ale także doradza, wprowadza rodziców w świat zdrowej pielęgnacji niemowląt. Jest otwarte na edukację osób, dla których tematyka wielorazowego pieluszkowania jest wciąż obca.

 

Jeśli bliskie są Ci tematy ekologii, jeśli nie chcesz wyrzucać miesięcznie kilku kilogramów odpadów, które nie znikną z powierzchni ziemi przez setki lat, nasz asortyment pozwoli Ci cieszyć się rodzicielstwem w harmonii z naturą. Nie bój się zmieniać życia swojej rodziny na lepsze i nie bój się pytać: odpowiemy na wszelkie wątpliwości, ponieważ dla nas to nie tylko praca, ale i ważna misja.

 

 

NappiMe

NAPPIME

WWW: http://www.nappime.pl/

E-mail: nappime@nappime.pl

Telefon: +48 668 197 672

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.