Wybierz miasto:

Miasto:

Novakid – dlaczego zajęcia w tej szkole mają sens?

2022-05-20

Znajomość i swobodne posługiwanie się językiem angielskim to umiejętność, która często okazuje się niezbędna. Chyba żadnego rodzica nie trzeba już o tym przekonywać! Zresztą przecież w każdej szkole odbywają się lekcje tego języka. W przedszkolach to też norma. Ale czy to wystarcza? Cóż, wszystko zależy od naszych oczekiwań oraz sytuacji. Dzieci, które odznaczają się naturalnymi zdolnościami językowymi, nauczą się angielskiego szybko, będą mówiły bez obaw, a zasób ich słownictwa będzie szeroki. 

 

Ale przecież nie zawsze tak jest! Powodów, dla których rodzice pragną zapisać dzieci na dodatkowe lekcje językowe, jest naprawdę sporo. Niezależnie od przyczyny, często stajemy przed trudnym wyborem – którą szkołę wybrać? Z wielu ofert warto przyjrzeć się Novakid. 

 

Jak wyglądają lekcje w Novakid?

 

To, co często pojawia się w komentarzach rodziców, których dzieci uczą się w Novakid, to fakt, że uczniowie naprawdę lubią zajęcia w tej szkole! Choć zachęcenie maluchów do nauki jest trudne i często pełne wyzwań, w tym przypadku się udało! Złożyło się na to kilka czynników:

  • Lekcje odbywają się w formie online. To zdecydowanie najwygodniejsza forma, szczególnie dla dodatkowych zajęć. Dzięki temu dzieci uczą się w bezpiecznym otoczeniu własnego domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by lekcje odbyły się np. na wakacjach czy u dziadków. 
  • Nauczyciele są sympatyczni i mają odpowiednie doświadczenie w pracy z dziećmi. Wiedzą, jak z nimi pracować, w jaki sposób zachęcić do nauki. Do tego wszyscy mają spore doświadczenie i mogą pochwalić się różnorodnymi certyfikatami, potwierdzającymi ich zdolności. Możesz wybierać spośród native speakerów, jak i nauczycieli lokalnych.
  • Lekcje są pełne zabawy i gier. I to chyba jeden z najważniejszych czynników sukcesu Novakid! Dzieci nie nudzą się, ani nie stresują. Zamiast przejmować się resztą uczniów czy ocenami, po prostu bawią się, poznając język. A przecież zabawa to naturalny sposób na naukę! Naukowcy już dawno potwierdzili, że edukacja odbywająca się w przyjaznej atmosferze daje lepsze efekty. 
  • Zajęcia trwają 25 minut. W tym czasie dzieci pozostają skupione, a 100% lekcji jest wykorzystane w sposób wartościowy. Dzięki dodatkowym materiałom dostępnym na platformie Novakid uczniowie mogą utrwalać język także poza zajęciami.
  • Lekcje odbywają się w formie 1:1. Twoje dziecko otrzymuje 100% uwagi nauczyciela. Dzięki temu pozostaje skupione i nie krępuje się obecnością koleżanek i kolegów. 

 

 

Wpisz tutaj kod KATARZYNA668912 i zdobądź lekcję darmową.

 

 

Dla czytelników BabyGo upust 60 zł na pierwszy zakup pakietu zajęć ! Wpisz kod: KATARZYNA668912 i zyskaj 60zł. 

 

 

Dlaczego warto zapisać dziecko do Novakid?

 

Zastanawiając się nad zapisaniem dziecka do Novakid warto pamiętać, że pierwsza lekcja jest darmowa. To da Ci czas, aby poznać styl nauczania w Novakid i zdecydować się na zakup. Rodzice powinni wiedzieć, że w Novakid mają dostęp do wygodnej i prostej w użyciu platformy, na której samodzielnie ustalają harmonogram lekcji. Dzięki temu już nigdy nie dojdzie do sytuacji, w której jakieś lekcje przepadną ze względu na wyjazd czy chorobę. 

 

Programy nauczania przygotowywane w Novakid spełniają najwyższe standardy międzynarodowe, tworzone są z myślą o efektach oraz komforcie dzieci. Uczniowie rozmawiają na lekcjach o intrygujących kwestiach, poznają różnorodne zagadnienia, poszerzają słownictwo i przełamują barierę językową. Aż 80% czasu lekcji to konwersacje, dzięki czemu dzieci szybko przyzwyczajają się do języka. Poznawane słownictwo jest naturalne i przydatne w prawdziwym życiu.

Nauka angielskiego w Novakid zapewni efekty dzieciom, a wygodę dla rodziców. Zdecydowanie warto zapisać się na darmową lekcję próbną i wypróbować tę szkołę! 


 

NOVAKID POLSKA

 

NovaKid - Lekcja próbna

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl