Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Plakaty i naklejki, które odmienią pokój Twojego dziecka

2020-11-25

Każde dziecko marzy o wyjątkowym, pięknym pokoju. Dlatego my, rodzice, powinniśmy zadbać o kreatywny wystrój wnętrza i pobudzać wyobraźnię naszych pociech już od najmłodszych lat.  Pomogą Wam w tym naklejki i plakaty z Happilu, dzięki którym pokój może wyglądać jak nie z tej ziemi.

 

 

Dzięki nowej kolekcji „Kosmos” twórczo wypełnicie dziecięcy czas i na nowo odkryjecie dziecięcą przestrzeń. Spotkacie u siebie astronautę, zaobserwujecie z bliska planety układu słonecznego, a rakietą wzbijecie się ku gwiazdom. I to wszystko w Waszym pokoju, który być może zamieni się na chwile w obserwatorium astronomiczne, stację kosmiczną czy wahadłowiec. Jedno jest pewne – przed Wami wiele do okrycia, bo czeka na Was nieziemsko ciekawa misja. 

W Happilu dba również o to, żeby element każdej kolekcji pasował do siebie. Pozwala to swobodnie dobierać naklejki i plakaty, by utworzyć wybraną kompozycję.

 

 

Warto również dodać, że zamiast tradycyjnej folii Happilu korzysta z tzw. folii easy-dot, która posiada ekologiczny klej kropelkowy na bazie wody, umożliwiający łatwą aplikację bez bąbli. Taką naklejkę dużo łatwiej również ściągnąć i przekleić w inne miejsce.

Natomiast plakaty dostępne są w trzech rozmiarach do wyboru, dzięki czemu dopasujesz odpowiedni wymiar do swojego pomieszczenia.

 

 

 

Zatem jesteście gotowi na nowe kosmiczne przygody?

 

Zapraszamy do Happilu, gdzie czeka na Was kolekcja Kosmos i nietylko!

 

Happilu

HAPPILU

WWW: https://happilu.pl/

E-mail: sklep@happilu.pl

Telefon: 723 034 317

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.