Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Spotkanie z DOBRĄ MAMĄ LIVE

2021-11-25

Uwaga! Kochani nasze najbliższe spotkanie LIVE z marką Bayer już w ten czwartek o godzinie 12:00! Będziecie z nami? Dołączajcie do wydarzenia na: "Spotkanie z DOBRĄ MAMĄ LIVE" DICOFLOR

 

A co jest do wygrania? Zobaczcie co mamy dla Was tym razem!

 

Od naszego głównego partnera spotkania, czyli od marki Dicoflor można zdobyć probiotyki Dicoflor Odporność, a także termometry elektroniczne, bezdotykowe.

 

  

 

 

Od KiK pluszowa mata owca dla malucha, wykonana z mięciutkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Wysoki brzeg zapewnia komfort i bezpieczeństwo malucha. Mata o wymiarach ok. 85 cm x 90 cm przeznaczona jest do zabawy, snu i leżakowania. Od Paclan: - ściereczki z bambusa do ogólnego użytku wykonane w 100% naturalnych włókien bambusa, - zmywak celulozowy do naczyń z fibrą z agawy i butelek pet, - ścierka z naturalnych włókien, wyprodukowana z wiskozy i włókien kukurydzy, - ściereczka z mikrofibry ogólnego użytku wykonana w 55% z butelek pet, - biodegradowalne chusteczki do prania, wyłapujące kolor, - Paklanki – aromatyczne woreczki neutralizujące zapachy, wykonane z najwyższej jakości folii - przydadzą się zawsze, gdy trzeba pozbyć się zużytej pieluszki. Od Tapetujemy voucher w wysokości 250 zł, ważny do końca 2021 roku. Od Electrolux kompaktowy blender sportowy, wyposażony w trzy butelki: dwie o pojemności 0.3 l oraz 1 butelka o pojemności 0,6 l z dodatkowym wkładem chłodzącym, a także ostrzem do siekania i mielenia kawy.   To z kim się widzimy na spotkaniu? 

  

 

   

    https://www.facebook.com/events/256514259702614    

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy i tatusiów do udziału.

 

 

    

       

Live jest dostępny i bezpłatny dla wszystkich:

 

https://www.facebook.com/events/256514259702614

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.