Akademia Coachingu Rodzicielskiego

Adres:
Akademia Coachingu Rodzicielskiego Danuta Zdaniewicz, 31-464 Kraków, ul.Chałupnika 15
Godziny:
danutazdaniewicz@akademiacr.pl
Telefon:
513 060 300

W Akademii każdy rodzic, opiekun, nauczyciel czy wychowawca, poszukujący sposobów właściwego wychowywania, będzie mógł znaleźć odpowiednią dla siebie formę rozwoju, metodę pracy z dzieckiem. Akademia Coachingu Rodzicielskiego istnieje po to, by odpowiadać na często zadawane pytania: Jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka? Jak odpowiedzialnie i z powodzeniem przemierzyć drogę rodzicielstwa? Jak stworzyć ciepłą i bezpieczną rodzinę? Jak wprowadzić dziecko w świat? W jaki sposób pokazać mu rzeczywistość, by umiało w przyszłości dokonywać właściwych wyborów? Jak być szczęśliwym i spełnionym rodzicem?

Warsztaty podczas, których rodzice i opiekunowie: - dowiedzą się jakie tematy podejmować na poszczególnych etapach rozwoju dziecka - dowiedzą się jak radzić sobie z trudnościami w podejmowaniu tematów związanych z seksualnością - przećwiczą prowadzenie rozmów - poznają co jest pomocne w prowadzeniu rozmów o seksualności - podzielą się swoimi doświadczeniami Zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci w każdym wieku.

Napisz opinię o "Akademia Coachingu Rodzicielskiego"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":