Wybierz miasto:

Bystrzak Kraków - Huta

Adres:
Osiedle Willowe 30, Kraków
Telefon:
605 933 404

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli, pedagogów, którzy z pasją i zaangażowaniem budzą w dzieciach ciekawość otaczającym światem, jednocześnie rozwijając w nich twórcze myślenie i działanie. Dzieci na naszych zajęciach uczą się wykorzystywać potęgę swoich umysłów. Im wcześniej człowiek posiądzie tę wiedzę, tym piękniejsze będzie jego życie. Stworzenie „Akademii Twórczego Rozwoju” wynikało z naszej fascynacji twórczością i popartego pracą pedagogiczną przekonania, że twórcze myślenie można skutecznie rozwijać. Dostarczamy bogatą ofertę działań, które mają wpływ na wszechstronny rozwój dzieci w aspekcie indywidualnym i grupowym. Działań, które mają wpływ na umysł, ciało i duszę uczestnika. Takie zintegrowane działanie pozwala dotrzeć do uświadomionych i nieuświadomionych talentów, umiejętności i potencjałów, które każde dziecko posiada. Pozwala także poznać własne możliwości, a co za tym idzie - odkryć w sobie poczucie własnej wartości.

Naszym najważniejszym zadaniem jest sprawić, aby dzieci polubiły myślenie i nie bały się stawać nawet przed najtrudniejszymi wyzwaniami.

Zajęcia dla dzieci:

  • Tworzymy idealne warunki do uczenia się przez działanie, przeżywanie, odkrywanie.
  • Animujemy do rozwiązywania problemów z pomocą metod aktywizujących.
  • Wspólnie ćwiczymy wyobraźnięi odwołujemy się do niej.
  • Systematycznie rozszerzamy wiedzę naszych uczestników, ośmielamy do zadawania pytań i zaspokajania ciekawości.
  • Uczymy konstruktywnej współpracy i dobrej rywalizacji.
  • Nie zapominamy jednak o tym, aby w czasie zajęć dzieci świetnie się bawiły.

W czasie całorocznej zabawy wykorzystujemy: kinezjologię edukacyjną- koordynacja ciała i umysłu, zwiększenie efektywności pracy mózgu, - elementy ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne- ćwiczenia integracyjne uczące współdziałania w grupie i empatii, - ćwiczenia na podstawie treningu mentalnego ”Jak być lepszym w szkole ” G. Lang- osiągnięcie sukcesu w szkole poprzez wykorzystanie możliwości i potęgi własnego umysłu od najmłodszych lat, - techniki pamięciowe - efektywne zapamiętywanie z wykorzystaniem 3 zmysłów ( ruchu, wzroku, słuchu) jako naturalnych mechanizmów zapamiętywania, - ćwiczenia podnoszące poziom koncentracji, - elementy arteterapii - pokonywanie lęków, uwalnianie się od zahamowań, wzmacnianie wiary we własne siły, - zabawy rozluźniająco - relaksacyjne, - zmniejszające poziom stresu z wykorzystaniem muzyki relaksacyjnej, - ćwiczenia rozbudzające myślenie analityczne, - ćwiczenia podnoszące samoocenę motywację, wyobraźnię i pozytywne myślenie, - mapy myślowe - notowanie nielinearne usprawniające zapamiętywanie tekstu, - indywidualny styl uczenia - trening poprawiający efektywność nauki, umożliwiający osiągnięcie lepszych wyników w szkole, - ćwiczenia dramowe - podnoszące poziom autoprezentacji i asertywności, - elementy pedagogiki zabawy klanzy, - łamigłówki umysłowe - usprawniające pracę mózgu, - doświadczenia i eksperymenty naukowe - rozbudzające ciekawość otaczającym światem, - trening podnoszący poziom kreatywności, spontanicznej ekspresji i twórczego myślenia, - trening określania celów, - dążenie do ich konsekwentnej realizacji, - ćwiczenia podnoszące wiarę w swoje możliwości - wysoka samoocena i odkrycie potencjału to 90% sukcesu w sferze społecznej, osobistej, edukacyjnej i zawodowej, - trening samodzielności w działaniu, - ćwiczenia rozbudzające komunikatywność.

Rabaty dla Ciebie:

10%

Gratis

Jak wziąć udział w promocji?

Zaznacz interesujące Cię rabaty. Podaj adres e-mail, a otrzymasz szczegóły.

Opinie

Opinie

Napisz opinię o "Bystrzak Kraków - Huta"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":