Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

GO4Robot Kraków

Adres:
Kraków
Telefon:
571 056 418

Chcecie, aby wasze dziecko zaczęło interesować się programowaniem czy robotyką? Z nami się uda!

 

Nauka kodowania w naszej Akademii angażuje kreatywne i logiczne myślenie nawet u najmłodszych uczestników, uczy ich pracy w zespole, prowadzi do zwiększenia zdolności poznawczej i analitycznej, a także pozwala wychodzić poza znane schematy oraz poszukiwać ciekawych rozwiązań, co przyda im się, gdy będą już dorosłymi ludźmi.

Robotyka z LEGO® od 5 roku życia umożliwia wszystkim dzieciom projektowanie, budowanie i programowanie robotów na małą skalę, co w przyszłości pozwoli im przełożenie tego na skalę rzeczywistą. Brzmi ciekawie, prawda? Przyszłe pokolenia będą wchodzić w interakcje z robotami w miarę dorastania. Dlatego powinni czuć się z nimi komfortowo, a GO4Robot® uczy z nimi dobrej zabawy.

 

 

Realizując swoje pasje: sport, moda, edukacja, medycyna czy prawo już w prawie każdej dziedzinie możemy zauważyć ingerencję technologii, a programowanie to niezwykle przydatna umiejętność, która w obecnych czasach powinna być nabywana już od najmłodszych lat.  Właśnie dlatego kurs programowania robotów prawdopodobnie okaże się niezwykle pomocny. Wystarczy spojrzeć na raport z badań przeprowadzonych z okazji światowego Forum Ekonomicznego 2020. Według ekspertów odpowiedzialnych za ten raport już do 2025 roku prawdopodobnie zniknie około 85 milionów miejsc pracy na całym świecie, w związku z przejęciem tych stanowisk przez roboty. Z drugiej strony jednak ma pojawić się aż 97 milionów nowych ról, zdefiniowanych przez badaczy jako zajęcia, w których praca dzielona jest pomiędzy "ludzi, algorytmy oraz roboty". Co nie mniej istotne, autorzy raportu przewidują również, że coraz wyżej cenione będą umiejętności takie jak logiczne myślenie czy analiza danych. 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz odwiedzenia naszych mediów społecznościowych (Facebook oraz Instagram).

 

Napisz opinię o "GO4Robot Kraków"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl