Slaapraad
Dlaczego

warto się zapisać:

BabyGo

Najbardziej wiarygodna

BAZA INFORMACJI DLA RODZICÓW w krakowie

Lemon Fitness


Rabaty dla Ciebie:

Pierwsze zajęcia Akademii Bobasa dla nowych klientów

Odbierz
rabat:

- Gratis

Jak wziąć udział w promocji?

Podaj adres e-mai, a otrzymasz szczegóły
, , , , , .

Dzielnica:

Adres firmy:

ul. Ludwinowska 11, 30-331 Kraków

Witryna firmy:

http://www.lemonfitness.pl/

Numer telefonu:

12 359 48 87

Pełen opis:

 

 

 

Akademia Bobasa to organizowane w ramach Akademii Sportu i Zdrowia  zajęcia adaptacyjne, mające na celu oswojenie niemowląt z wodą. Zajęcia organizowane dla dzieci od 3 miesiąca życia funkcjonują na podstawie naszego motta: „Nauka przez zabawę!”

Zajęcia organizowane są w małych grupach, w których króluje przyjazna atmosfera. Na basenie rozbrzmiewa muzyka przeznaczona dla najmłodszych, a w wodzie roi się od zachęcających do pluskania zabawek. W trakcie zajęć wykorzystywany jest sprzęt do adaptacji i nauki pływania taki jak: makarony, deseczki, pałeczki, krążki do nurkowania, maty wypornościowe oraz motylki.

 

 

 

Organizowane zajęcia mają za zadanie pobudzenie i stymulację rozwoju  psychofizycznego dziecka. Wyrównują ewentualne nieprawidłowości rozwojowe dziecka, zapewniają bardziej harmonijny rozwój. Pozytywnie oddziałują na rozwijający się układ nerwowy i koordynację. Maluchy które uczęszczają na zajęcia są zdrowsze i sprawniejsze fizycznie od swoich rówieśników. Wspólna zabawa buduje lepsze relacje między rodzicem i dzieckiem oraz zaufanie. Zajęcia w środowisku wodnym z innymi dziećmi, wspólne ćwiczenia i zabawy, mają pozytywny wpływ na rozwój emocjonalny, poznawczy i społeczny malucha.

 

 

 

 

W zajęciach organizowanych w ramach Akademii Bobasa razem z dzieckiem do wody wchodzi jeden opiekun lub też obydwoje, co pozwala podczas zajęć zdobyć odpowiednią wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie przebywania z dzieckiem w wodzie, a to wszystko pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Zajęcia trwają 30 min.

 

 

 

 


2 opinie dla Lemon Fitness

  1. Oceniony 5 na 5.

    Monika

    Uwielbiam zajęcia Akademii Bobasa!Polecam dla każdego rodzica, świetna zabawa, cudowny czas i wspaniały rozwój dla dziecka.

  2. Oceniony 5 na 5.

    Basia

    Lubię Lemona. Chodziłam tutaj na zajęcia dla kobiet w ciąży, a teraz z dzieckiem na basen. Wysoki standard, świetna atmosfera i mnóstwo frajdy !

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *