Slaapraad
Dlaczego

warto się zapisać:

BabyGo

Najbardziej wiarygodna

BAZA INFORMACJI DLA RODZICÓW w krakowie

Rodzinek


Rabaty dla Ciebie:

Pierwsze zajęcia

Odbierz
rabat:

- Gratis

Karnet miesięczny

Odbierz
rabat:

- 10%

Jak wziąć udział w promocji?

Podaj adres e-mai, a otrzymasz szczegóły




, , , , , , , , , , .

Dzielnica:

Adres firmy:

ul. Kapelanka 15 (między Żabką a Sklepem Rybnym)
30-347 Kraków

Witryna firmy:

http://www.rodzinek.pl

Numer telefonu:

690 554 730

Pełen opis:

Krótki opis:

Zajęcia, z jakich można skorzystać w Rodzinku:

 • joga dla kobiet
 • joga dla kobiet w ciąży
 • afrobabay
 • warsztaty bębniarskie
 • sensoplastyka
 • kursy językowe dla mam
 • szkoła rodzenia i liczne warsztaty
 • podłogowe zabawy dla najmłodszych

4 opinie dla Rodzinek

 1. Oceniony 3 na 5.

  evella

  Byliśmy kilka razy na “Twórczych harcach” w Rodzinku. Idąc na pierwsze zajęcia byłam nastawiona na intensywne zajęcia sensoryczne i prawdziwe szaleństwo maluszków. Tymczasem odbyły się bardzo spokojne warsztaty mało angażujące dzieciaki. Pani prowadząca rozdawała piórka do głaskania. Kolorowe papierki, z których mieliśmy układać tęczę, co było właściwie niewykonalne z maluszkami w przedziale wiekowym od 8 do 15 miesięcy. Na koniec pojawiły się śladowe ilości farby jadalnej w postaci barwników spożywczych. Wydaje mi się, że sposób prowadzenia zajęć był niedostosowany do wieku dzieci i właściwie mało atrakcyjny. Nie zniechęciłam się jednak, bo atmosfera była bardzo przyjemna, a Panie z Rodzinka przemiłe. Na kolejnych zajęciach było już dużo ciekawiej . Pojawiła się piana i jadalna masa plastyczna. Dzieci stopniowo poznawały prezentowane atrakcje i patrzyły jak powstają . Pod czas całego procesu mogły wszystko dotykać i poznawać . Tym samym, miały przy tym wiele doznań i radości. Duży plus za używanie naturalnych produktów (mąka kokosowa, kule do kąpieli z naturalnymi olejami). Wydaje mi się jednak, że stosowane były bardzo oszczędnie, przez co nie każde dziecko miało możliwość doświadczania na podobnym poziomie. W pewnym momencie zrobił się chaos, bo niektóre dzieci zaczęły się przepychać, by czegoś dotknąć, a te co były nieśmiałe nie dotknęły w ogóle.

  Rodzinek w swojej ofercie ma jeszcze wiele zajęć i warsztatów, szczególnie ciekawe wydają się być zajęcia muzyczne Afro baby, ale nie miałam okazji ich sprawdzić. Poza tym organizują spotkania z dulą, doradcami chustowania i fizjoterapeutami.
  Idea tego miejsca jest mi bliska więc jak najbardziej polecam. W mojej ocenie prowadzący powinni być bardziej spontaniczni i niejako pozwolić danej grupie na samodzielne kreowanie zajęć. Scenariusz powinien być elastyczny i zmieniać się, w zależności od wieku dzieci i zaangażowania grupy w dane działania.

 2. Oceniony 4 na 5.

  Karolina

  Ja chodziłam najpierw na zajęcia dla kobiet w ciąży- na jogę i na warsztaty i bardzo mi się podobało. Natomiast zajęcia dla dzieci nie są tak sprawnie przeprowadzone. Moje dziecko momentami się nudziło., choć warsztaty ciekawe to zabrakło lepszej organizacji.

 3. Oceniony 5 na 5.

  Dominika

  Uczestniczyłam w zajęciach podłogowych dla dzieci niesiedzących organizowanych przez Rodzinek.
  Zajęcia prowadził fizjoterapeuta- Maciej Kempa. Zajęcia miały formę zabawy, w trakcie której maluchy rozwijały swoją sprawność ruchową.
  Prowadzący pokazywał ćwiczenia, które potem można było powtarzać z maluszkiem w domu. Moja córeczka miała akurat od urodzenia problem z obniżonym napięciem mięśniowym, stąd te zajęcia bardzo nam pomogły w skorygowaniu pewnych utrwalonych już nieprawidłowości. W trakcie zajęć prowadzący odpowiada na pytania rodziców, często też daje indywidualne wskazówki, co do dalszych ćwiczeń dla każdego maluszka. Polecam wszystkim, którzy borykają się z podobnymi problemami, ale też wszystkim którzy chcą wspierać swoje maluchy w rozwoju ruchowym pod czujnym okiem fizjoterapeuty.

 4. Oceniony 4 na 5.

  Mariola Kłeczek

  Bardzo fajne miejsce i wartościowe warsztaty z fizjoterapeuta.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *