SENSAPOLIS - CENTRUM JĘZYKÓW ŚRÓDZIEMNOMORSKICH HISZPAŃSKI DLA DZIECI - COLORÍN COLORADO

Adres:
ul. Kalwaryjska 3/3, 30-509 Kraków
Godziny:
centrum@sensapolis.com.pl
Telefon:
694 767 838

Do wakacji jeszcze daleko, ale jeśli chcesz, by Twoja pociecha spędziła je bawiąc się i ucząc, zachęcamy do zapoznania się z ofertą językowego kursu wyjazdowego do Łomnicy-Zdrój! ☀Dzieci będą nie tylko poznawać język Hiszpanów, ale także ich kulturę, ucząc się tańców latynoskich i gotowania. Nie zapominamy również o pięknie naszego Beskidu - w planie zabawy w terenie i piesze wycieczki.

Jeśli szukasz alternatywnej szkoły językowej, w której sprawdzisz, jak nauczają natchnieni i energiczni lektorzy: trafiłaś/eś! Istniejemy od 2010r. Uczymy tylko języków śródziemnomorskich, bo znamy się właśnie na tym i robimy to najlepiej. Oferujemy domową atmosferę i innowacyjne pomoce naukowe. Tablice interaktywne na naszych zajęciach wspomagają Twoje zapamiętywanie i nadają nowy wymiar metodzie komunikacyjnej - dzięki nim scenariusze zajęć, a wraz z nimi realizowane zagadnienia stają się bardziej sugestywne i zapadają w pamięć głębiej, niż przy wykorzystaniu tradycyjnych podręczników.

Opinie

Napisz opinię o "SENSAPOLIS - CENTRUM JĘZYKÓW ŚRÓDZIEMNOMORSKICH HISZPAŃSKI DLA DZIECI - COLORÍN COLORADO"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.