Slaapraad
Dlaczego

warto się zapisać:

BabyGo

Najbardziej wiarygodna

BAZA INFORMACJI DLA RODZICÓW w krakowie

Leopark- przyjazne miejsce dla dzieci?Centrum Zabaw dla Dzieci Leopark znajduje się w Galerii Bonarka i jest przeznaczony dla dzieci od 0 do 12 lat. Ja byłam z dwójką dzieci w różnym wieku: 1,5 roku i 3 lata. Plusem tego miejsca jest, że przez 2 godziny każde dziecko w różnym wieku bawi się wyśmienicie.

 

 

 

Moja sprytna 1,5 roczna córka po 20 minutach w kąciku przeznaczonym dla niej (basen z kulkami ze zjeżdżalnią oraz miękkie zabawki) postanowiła wydrapać się na platformę zabaw, więc w skarpetkach wspięłam się razem z nią. Moim sporym zaskoczeniem była moja cwana córeczka, która bardzo szybko pokonywała kolejne przeszkody, a ja musiałam niemal za nią gonić, a gdy odkryła dużą zjeżdżalnię to zjazdów nie było końca:) 🙂

Na koniec odkryłyśmy trampoliny, gdzie niezdarnie próbowała swoich sił, ale podołała wyzwaniu. Reasumując: córka miała dużo frajdy, a ja zgubiłam kilka kilo bawiąc się razem z nią.

 

 

 

Moja 3 letnia również mocno rozgarnięta osóbka sama korzystała z wszystkich atrakcji Leoparku i głownie wspinała się po labiryncie pełnym przeszkód, a później na dłuższą chwilę bawiła się przy ruchomym namiocie. Po 2 godzinach zjeżdżalnia, skakania po trampolinie ( ja niestety nie mogłam) i zabawie na platformie wszystkie trzy wróciłyśmy do domu zmęczone i szczęśliwe.

 

Wiem, że wiele osób nie lubi Leoparku w weekendy, ponieważ jest tam tłoczno, ale my byliśmy w niedziele wolną od handlu i było komfortowo, więc zdecydowanie polecam ten termin. Ogólnie Leopark oceniam naprawdę wysoko. Dzieciom daje prawdziwą, aktywną zabawę w różnym wieku. Całe centrum jest bardzo zadbane, czyste, jest sklepik gdzie można zakupić napoje dla dzieci, a rodzic może się zrelaksować się przy aromatycznej kawie.

 

  

 

 

Więcej informacji: https://babygo.pl/firma/leopark-centrum-zabaw-dla-dzieci/

 

 

 

Krakowski Portal Rodzinny BabyGo.pl serdecznie zaprasza:)