Wybierz miasto:

Miasto:

Prehistoryczny konkurs!!! Bilety do Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia

od 6 czerwca do 8 czerwca 2019 od 6 czerwca do 8 czerwca 2019
Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia ul. Wadowicka 167 34-120 Inwałd Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia ul. Wadowicka 167 34-120 Inwałd

Zapraszamy Czytelników Portalu Rodzinnego BabyGo do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety do Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia.

 

Zadanie konkursowe: Napisz w komentarzu na naszym profilu FB konkursu (https://www.facebook.com/babygo.portal/), dlaczego dzieci lubią dinozaury?

 

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy od 6 czerwca do 8 czerwca 2019 r.

 

Do wygrania jest 10 biletów!

 

Zapraszamy do zabawy!

 

Ważne! Musisz polubić Facebook BabyGo oraz Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia, abyś wziął udział w konkursie:)

 

 1. Napisz odpowiedź na zadanie konkursowe w komentarzu pod konkursem organizowanym na FB stronie: https://www.facebook.com/babygo.portal/
 2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 6 do 8 czerwca 2019
 3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
 4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi.
 5. Dla jeden osoby przysługuje 1 bilet.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć skończone 18 lat. Jeśli jesteście młodsi, poproście rodziców lub starsze rodzeństwo o pomoc.

 

 

Regulamin konkursu portalu BabyGO: „Konkurs do wygrania bilet do Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia”.

 1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym „Konkurs do wygrania bilet do Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia”. (zwanym dalej Konkursem) organizowanym przez portal Rodzinny BabyGo (zwany dalej Organizatorem).
 2. Konkurs rozpoczyna się 6 czerwca i trwa do 8 czerwca 2019 (włącznie).
 3. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.
 4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. W imieniu dziecka odpowiedź może przesłać jego rodzic lub pełnoprawny opiekun.
 5. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wykonanie zadania konkursowego polegającego na napisaniu krótkiej wypowiedzi (maks. 1-2 zdania) na temat: Napisz, dlaczego dzieci lubią dinozaury? Odpowiedzi należy umieścić w komentarzu pod konkursem organizowanym na FB stronie: https://www.facebook.com/babygo.portal/
 6. Komisja konkursowa, w której skład wchodzą redaktorzy portalu Rodzinny BabyGo, wyłoni i nagrodzi 10 Autorów prawidłowych odpowiedzi.
 7. Zwycięzca zostanie poinformowany o nagrodzie drogą mailową na Facebook do 3 dni roboczych po zakończeniu Konkursu.
 8. Nagroda będzie do odebrania w Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia na hasło konkurs BabyGo do 20 dni od zakończenia konkursu.
 9. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie.
 10. Dane osobowe uczestników Konkursu w zakresie: imię i nazwisko zamieszczone na portalu społecznościowym Facebook będą przetwarzane przez organizatora Konkursu w celu realizacji umowy przystąpienia do Konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe podane przez laureatów konkursu nie będą przechowywane ani przetwarzane przez Organizatora, nie będą też udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia w przypadku wygranej odebrania nagrody.
 11. W przypadku zmiany Regulaminu zostanie on podany do publicznej wiadomości, poprzez opublikowanie na portalu społecznościowym Facebook.
 12. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl