Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom w Krakowie cz.1

2017-10-08

Zespół BabyGo przygotował tym razem zestawienie miejsc przyjaznym dzieciom i rodzinom w Krakowie.

 

1. Harcownia na Kurdwanowie

Harcownia- Centrum Kreatywnego Rozwoju to miejsce, do którego dziecko może przyjść na zajęcia lub do naszej Sali Kreatywnej Zabawy w której czekają wyjątkowe i oryginalne zabawki, tworzone przez nas i naszych przyjaciół. Dla Państwa przygotowaliśmy przytulną poczekalnię, w której można napić się aromatycznej kawy lub herbaty i poczytać ciekawe książki z naszej biblioteczki. Zapraszamy do skorzystania z oferty wyjątkowych zajęć dla dzieci w wieku 0-12 lat. Harcownia to idealne miejsce na organizację urodzin i imprez tematycznych. To także profesjonalne animacje okolicznościowe i kreatywne warsztaty dla przedszkoli i szkół.

Kurdwanów/Wola Duchacka/Pogórze Duchackie

ul. Halszki 28, 30-611 Kraków http://www.harcownia.com/, 667 459 839, 667 459 844

Więcej informacji i opinie o Harcowni przeczytasz tutaj: https://babygo.pl/firma/harcownia/

 

2. Edu Primo na Ruczaju

Dlaczego warto inwestować w edukację?

 • Wykształcenie dzieci to najważniejszy czynnik decydujący o ich przyszłości.
 • W rozwijającej się w zawrotnym tempie cywilizacji nabywanie nowej wiedzy jest koniecznością - trzeba dziecko do tego przyzwyczajać.
 • Należy uczyć się jak najlepiej rozumieć otaczający nas świat.
 • Warto zaznawać radości z rozumienia, poznawania i odkrywania.

Dlaczego w EduPrimo?

 • Małe grupy
 • Przyjazna atmosfera
 • Nauczyciele pasjonaci
 • Łączenie teorii z praktyką
 • Szybkie reagowanie na indywidualne potrzeby
 • Nowoczesne metody nauczania
 • Atrakcyjne pomoce

Borek Fałęcki-Łagiewniki,Ruczaj ul. Lipińskiego 13 C, Kraków http://www.eduprimo.com.pl 604-422-808

Więcej informacji i opinie o Edu Primo przeczytasz tutaj: https://babygo.pl/firma/edu-primo/

 

3. Socatots - w Hucie, Krowodrzy, Ruczaju i Kurdwanowie

SOCATOTS to największa na świecie sieć szkółek oferujących zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. Poprzez metodyczne zajęcia sportowe pod okiem wykwalifikowanych trenerów, razem z rodzicami i w grupie rówieśniczej, rozwijamy dzieci zarówno ruchowo jak i społecznie. SOCATOTS to więcej niż zajęcia piłkarskie dla dzieci, to również nauka cyfr, kolorów, części ciała i czas spędzony przez dzieci z rodzicami. Integralną częścią Socatots są elementy edukacji w zakresie liczb, alfabetu, kolorów oraz rozwoju społecznego, które są przedłużeniem polityki rozwoju dzieci przede wszystkim jako lepszych ludzi a dopiero później - lepszych sportowców. - wspieramy prawidłowy rozwój dziecka - uczymy że ruch to zdrowie - zapewniamy kontakt z rówieśnikami - dzieci świetnie się bawią - poprzez zabawy z rodzicem zwiększamy pewność siebie dzieci i zacieśniamy więzi emocjonalne z rodzicem. - małe grupy pozwalają na indywidualne podejście do każdego dziecka - razem z dziećmi cieszymy się z ich sukcesów i pomagamy radzić sobie z niepowodzeniami - uczymy obcowania z piłką i zasad fair play.

Borek Fałęcki-Łagiewniki,Czyżyny,Huta,Krowodrzahttp://socatots.pl/, 733 030 707

Więcej informacji i opinie o Socatots przeczytasz tutaj: https://babygo.pl/firma/socatots/

 

4. Bystrzak - Akademia Twórczego Rozwoju

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli, pedagogów, którzy z pasją i zaangażowaniem budzą w dzieciach ciekawość otaczającym światem, jednocześnie rozwijając w nich twórcze myślenie i działanie. Dzieci na naszych zajęciach uczą się wykorzystywać potęgę swoich umysłów. Im wcześniej człowiek posiądzie tę wiedzę, tym piękniejsze będzie jego życie. Stworzenie „Akademii Twórczego Rozwoju” wynikało z naszej fascynacji twórczością i popartego pracą pedagogiczną przekonania, że twórcze myślenie można skutecznie rozwijać. Dostarczamy bogatą ofertę działań, które mają wpływ na wszechstronny rozwój dzieci w aspekcie indywidualnym i grupowym. Działań, które mają wpływ na umysł, ciało i duszę uczestnika. Takie zintegrowane działanie pozwala dotrzeć do uświadomionych i nieuświadomionych talentów, umiejętności i potencjałów, które każde dziecko posiada. Pozwala także poznać własne możliwości, a co za tym idzie - odkryć w sobie poczucie własnej wartości. Naszym najważniejszym zadaniem jest sprawić, aby dzieci polubiły myślenie i nie bały się stawać nawet przed najtrudniejszymi wyzwaniami. Zajęcia dla dzieci:

 • Tworzymy idealne warunki do uczenia się przez działanie, przeżywanie, odkrywanie.
 • Animujemy do rozwiązywania problemów z pomocą metod aktywizujących.
 • Wspólnie ćwiczymy wyobraźnięi odwołujemy się do niej.
 • Systematycznie rozszerzamy wiedzę naszych uczestników, ośmielamy do zadawania pytań i zaspokajania ciekawości.
 • Uczymy konstruktywnej współpracy i dobrej rywalizacji.
 • Nie zapominamy jednak o tym, aby w czasie zajęć dzieci świetnie się bawiły.

Huta Osiedle Willowe 30, Kraków http://www.krakow.bystrzak.org 605 933 404

Więcej informacji i opinie o Bystrzaku przeczytasz tutaj: https://babygo.pl/firma/bystrzak-krakow-akademia-tworczego-rozwoju/

 

5. Leader School/Leonardo School Kraków w Hucie

Leader School to firma edukacyjna oferująca nowoczesne podejście do nauczania. Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie w branży edukacyjnej, które pozwoliły nam na podjęcie aktywności na różnych obszarach wiedzy. Edukacja jest dla nas najważniejsza, dlatego poprosiliśmy uznanych ekspertów o stworzenie metod nauki, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających. W ten sposób powstały wyjątkowe propozycje. Sprawdź sam! Grupa Leonardo School to zespół metodyków, lingwistów, pedagogów, psychologów, muzyków, aktorów i plastyków, których łączy wspólne przekonanie, że dzieci zasługują na to, co najlepsze. Dla nas dziecko zawsze jest najważniejsze. Tworząc metodę i narzędzie do nauki języka angielskiego specjalnie dla dzieci, wyszliśmy z założenia, że skuteczna nauka języka obcego to taka, która bierze pod uwagę wszystkie aspekty rozwoju dziecka. Zaplanowaliśmy każdą minutę zajęć tak, by utrzymać jego koncentrację i rozbudzić chęć do poznawania języka. Tworząc metodę Leo English, inspirowaliśmy się przyjaznym i stymulującym rozwój dziecka środowiskiem w jego przedszkolu, szkole i w domu. W Leo English język angielski jest wszechobecny, towarzyszy każdej podejmowanej aktywności. Sprawdzone pomoce dydaktyczne ułatwiają efektywną naukę oraz wspierają naturalną skłonność dziecka do uczenia się poprzez zabawę.

Huta ul. Urbanowicza 10 a, Kraków http://www.krakow.leaderschool.pl, tel. 12 658 61 15

Więcej informacji i opinie o Leader School przeczytasz tutaj: https://babygo.pl/firma/leader-schoolleonardo-school-krakow/

 

6. Brazylijskie Szkółki Piłkarskie w Hucie, Krowodrzy, Ruczaju

BSS kontynuuje wspaniałą tradycję futbolu brazylijskiego, kształcąc wytrwałych, pracowitych i zdolnych do poświęceń zawodników, którzy po prostu grają pięknie i z pasją. Od 1992 roku, kiedy to Simon Clifford rozpoczął pracę nad programem BSS, metody pracy z młodymi zawodnikami wciąż ewoluują, tworząc oryginalny, usystematyzowany i skuteczny program treningowy. Filozofia naszych treningów opiera się na rozwoju zawodników pod kątem swobodnego posługiwania się piłką oraz aspektów fizycznych piłkarza, które pozwolą na wyróżnianie się w przyszłości w prawdziwej grze. Celujemy w rozwój zawodników do poziomów wcześniej niespotykanych, być może takich, o których się wcześniej nikomu nie śniło, tworząc piłkarza kompletnego. Największy nacisk kładziemy na rozwój techniki, jednak wraz z dorastaniem zawodników coraz więcej czasu przeznacza na trening fizyczny, sytuacje boiskowe i taktykę. Założenie indywidualnego rozwoju w BSS odzwierciedla rosnącą wraz z wiekiem dziecka liczbę godzin treningowych, w czasie których, dzięki powtarzalności ćwiczeń, zawodnicy rozwijają zarówno podstawowe, jak i najbardziej skomplikowane umiejętności.

Huta,Krowodrza,Ruczaj http://brazylijskieszkolki.pl/krakow, tel. 733 03 07 07

Więcej informacji i opinie o Brazylijskich Szkółkach Piłkarskich przeczytasz tutaj: https://babygo.pl/firma/brazylijskie-szkolki-pilkarskie/

 

7. Stacja Zdrowie na Krowodrzy

Stacja Zdrowie oferuje dla kobiet w ciąży i po ciąży fizjoterapię, która obejmuje między innymi: - dolegliwości bólowe charakterystyczne dla okresu ciąży i połogu, takie jak: bóle kręgosłupa, bóle miednicy, bóle w okolicy spojenia łonowego, bóle kości ogonowej, bóle podżebrowe, - rozstęp mięśnia prostego brzucha w ciąży lub po porodzie, - opracowanie blizny po cesarskim cięciu i po nacięciu krocza, - problemy w obrębie mięśni dna miednicy Ponadto Stacja Zdrowie oferuje dla kobiet po ciąży trening dna miednicy, czyli ćwiczenia profilaktyczne poprawiające kondycję mięśni dna miednicy, przygotowujące je do okresu ciąży i porodu, a także zmniejszające ryzyko powikłań w połogu i w życiu codziennym każdej kobiety. W Stacji Zdrowie możliwe są również zajęcia grupowe: fitness z chustami, pilates w ciąży, gimnastyka w ciąży, relaksacja i streching w ciąży, body ball w ciąży, pilates power, zdrowy kręgosłup i wiele innych.

Krowodrza ul. Świętokrzyska 4/1, 30-015 Kraków http://stacjazdrowie.com/, tel. 697 236 755

Więcej informacji i opinie o Stacji Zdrowie przeczytasz tutaj: https://babygo.pl/firma/stacja-zdrowie/

 

8. Kraina Twórczości na Podgórzu, Grzegórzkach, Azorach, Prądniku, Bronowicach

Czym się zajmujemy? Pomagamy dzieciom w zabawie odkrywać świat, wzbudzać pasję i rozwijać zdolności. Realizujemy nasz cel prowadząc zajęcia z budowania robotów LEGO. To idealne połączenie świetnej zabawy z edukacją! W ich trakcie dzieci budują i programują fantastyczne roboty, które pokazują im jak działa otaczający je świat. Pod okiem naszych doświadczonych instruktorów dzieci poszerzają swoją wiedzę z obszaru informatyki, fizyki, a także historii, biologii, geografii i astronomii - a wszystko to podczas świetnej zabawy, od której trudno się oderwać. Codziennie udowadniamy, że nauka wcale nie jest nudna! Co nas wyróżnia?

 • autorski, wielokrotnie nagradzany program nauczania RoboCAMP dla dzieci
 • opiekę i wiedzę wykwalifikowanej oraz doświadczonej w pracy z dziećmi kadry
 • profesjonalny sprzęt dydaktyczny
 • komfortową naukę w małych grupach, zorientowaną na pracę zespołową
 • edukację poprzez świetną zabawę
 • rozbudzenie pasji, kreatywności i potencjału drzemiących w Państwa dzieciach
 • atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów

http://krainatworczosci.pl/ 502 949 099

Więcej informacji i opinie o Krainie Twórczości przeczytasz tutaj: https://babygo.pl/firma/kraina-tworczosci

 

9. ChemicAl World w całym Krakowie i okolicach Krakowa

Oferujemy pokazy i warsztaty chemiczne dla szkół oraz przedszkoli! Z nami urodziny Twojego dziecka będą wystrzałowe! Nie zwlekaj i już dziś zapewnij swojemu dziecku mnóstwo atrakcji poprzez połączenie nauki chemii z zabawą! Co zrobić, aby przemienić się w Młodego Naukowca? ChemicAl World wraz ze swym przenośnym laboratorium pokazuje, jak kolorowy i zabawny jest chemiczny świat! Dzięki nam nawet najmłodsi zamieniają się w prawdziwych chemików - w fartuszku, okularach i z probówką w ręce. Poprzez nasze zajęcia Młodzi Chemicy rozwijają swoją kreatywność, zdolności manualne oraz chęć do poznawania świata pełnego chemicznych tajemnic.

Prądnik Czerwony Kraków, ul. Dobrego Pasterza 64 http://chemical-world.pl 570 075 900

Więcej informacji i opinie o Chemical World przeczytasz tutaj: https://babygo.pl/firma/ChemicAl-World/

 

10. SPiT specjalistyczne poradnictwo i terapia w Centrum Krakowa

Małgorzata Sarnecka.: z wykształcenia pielęgniarka i pedagog terapeuta. W obu zawodach posiada wieloletnie doświadczenie. Pani Małgorzata oferuje Państwu fachową poradę, konsultację i terapię z dojazdem do Państwa domów w sprawach dotyczących dzieci i młodzieży mających specyficzne trudności w nauce, jak i tych z trudnościami w zachowaniu. Prowadzi warsztaty i grupę wsparcia dla rodziców. - Poradnictwo dla rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży z zaburzeniami zachowania, - Konsultacje pedagogiczne -Warsztaty i grupa wsparcia dla rodziców i opiekunów dzieci . Warsztaty pozwolą Ci; - lepiej zrozumieć i reagować na emocje dziecka, - radzić sobie z własnymi emocjami, - skutecznie stawiać granice, - zdobyć umiejętności rozwiązywania konfliktów, - wzmocnić poczucie wartości u swojego dziecka, - poradzić sobie z kłopotami dziecka w szkole. Podczas spotkań grupy wsparcia w miłej atmosferze porozmawiamy o tym co jest dla nas rodziców trudne, razem będziemy rozwiązywać problemy i wspierać się w trudnych chwilach.

http://pomocnypedagog.pl 885 905 170

Więcej informacji i opinie o Spit przeczytasz tutaj: https://babygo.pl/firma/spit-specjalistyczne-poradnictwo-i-terapia/

 

11. LaLoba Centrum Kobiet na Kurdwanowie

Zapraszamy do LaLoba Centrum Kobiet, do wyjątkowej przestrzeni stworzonej z myślą o kobietach w każdym wieku. W komfortowej atmosferze możesz zadbać o zdrowie, kondycję, piękne ciało,urodę i odprężenie. Każda kobieta znajdzie tutaj odpowiednie dla siebie zajęcia fitness, Zajęcia o różnym stopniu zaawansowania i dynamiki, ukierunkowane są na spalanie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji ruchowej czy wzmacnianie wybranych partii mięśniowych. W ofercie proponujemy zajęcia mentalne i prozdrowotne, które wspomogą w walce z bólem kręgosłupa, a także doskonale zrelaksują. Jesteśmy Centrum, które kompleksowo i holistycznie podchodzi do zdrowia każdej kobiety, a w szczególności do zdrowia i samopoczucia przyszłych mam. W naszym Centrum oferujemy doskonałe zajęcia Pilates oraz Gimnastykę dla kobiet w ciąży, tak abyś utrzymała sprawność i witalność w okresie ciąży. Zajęcia prowadzi rehabilitantka, która pokaże jakie ćwiczenia wykonywać oraz doradzi jak dodatkowo dbać o siebie, jak uniknąć bólu kręgosłupa oraz problemów wynikających z osłabienia mięśni dna miednicy. Po okresie ciąży zapraszamy na zajęcia dla mam z maluszkami. Pilates Poporodowy, Gimnastyka Poporodowa oraz Fit Mama&Baby to zajęcia, w których mamy uczestniczą razem z pociechami. Celem tych zajęć jest: zapobieganie obniżeniu się macicy i ścian pochwy, wzmocnienie mięśni dna miednicy, odzyskanie prawidłowego napięcia mięśni brzucha, zapobieganie, a także leczenie rozejścia mięśni prostych brzucha, eliminacja zaburzeń nieotrzymania moczu, pobudzenie układu krążenia, kształtowanie prawidłowej postawy po ciąży, zapobieganie i pomoc w bólach kręgosłupa, bezpieczny powrót do formy po ciąży.

Kozłówek,Kurdwanów/Wola Duchacka/Pogórze Duchackie Alfreda Dauna 113, 30-611 Kraków

http://lalobacentrum.pl 666 290 333, 12 425 6271

Więcej informacji i opinie o La Loba przeczytasz tutaj: https://babygo.pl/firma/laloba-centrum-kobiet/

 

12. Mali Nurkowie w Czyżynach, Bronowicach, Zwierzyńcu, Niepołomicach

Zajęcia odbywają się w: Kraków:Kolna, Bronowianka, Double Tree by Hilton, Cascada, Niepołomicach. Nasza szkoła zaprasza niemowlaczki od 3 miesiąca życia i dzieci do 4 lat. W szkole pływania ”Mali Nurkowie” prowadzimy zajęcia według autorskiego programu, bazującego na idei bezpieczeństwa, samokontroli. Łączy on nasze doświadczenie z ideą australijskiej szkoły pływania dzieci i niemowląt. Nasz kurs to świetny sposób na spędzanie czasu w miłej atmosferze z korzyścią dla Ciebie i Twojego dziecka. W 1988 Laurie Lawrence, trener australijskiej kadry pływaków, opracował program nauki pływania dla niemowląt, który szybko zdobył uznanie na całym świecie. My wzięliśmy z niego to, co najlepsze i wzbogaciliśmy go własnym doświadczeniem. Program pierwotnie był częścią kampanii zapobiegającej utonięciom wśród dzieci. Nie zapominając o tym, dostrzegamy także inne korzyści, jakie niesie nauka pływania dla dzieci. To bowiem najlepszy sposób na to, by już na tym etapie zadbać o rozwój psychofizyczny dziecka. I, co najważniejsze, zbudować silną więź łączącą je z rodzicem jak i poznać swoich rówieśników. Podczas naszych zajęć to Ty nauczysz pływania swojego malucha. My pokażemy Ci, jak przekazać mu ruchowe wzorce, tak, by czerpał z tego jak największe korzyści.

https://www.malinurkowie.pl 663 828 814

Więcej informacji i opinie o Małych Nurkach przeczytasz tutaj: https://www.malinurkowie.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":