Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Miejsce Przyjazne Dzieciom i Rodzicom-Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Region: Prądnik Biały
Wiek: 0-1, 1-2, 2-3, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 8-9, 9-10, 10-11, 11-12, 12-13, 13-15, 15-18

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki to niezwykłe miejsce dla dzieci i rodziców, zlokalizowane w Krakowie przy ul. Papierniczej 2 na Prądniku Białym

Portal rodzinny BabyGo wyróżnił Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki jako Miejsce Przyjazne Dzieciom

i Rodzicom, ponieważ:

 

 

-Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki jest to miejsce wszechstronne- odbywają się tu koncerty, spektakle, spotkania literackie i podróżnicze, spotkania z psychologiem, muzyczne czwartki, spotkania z operą, zajęcia plastyczne, sportowe i teatralne, warsztaty, kursy. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

 

 

-Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki jest to miejsce, gdzie prezentowane są najciekawsze zjawiska kultury. Przenikają się tu i wzajemnie  uzupełniają sztuki wizualne, teatr, film, muzyka i literatura, a także powstają unikalne projekty małe - lokalne i duże – międzynarodowe.

 

 

-Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki to miejsce, w którym młodzi ludzie mogą rozwijać swoje talenty:

Dzięki realizacji projektu Scena dla młodych Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki stwarza młodym ludziom utalentowanym muzycznie, możliwość prezentacji swoich umiejętności szerszej publiczności.

Ponadto, z myślą o wielu młodych, zdolnych muzykach, w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki realizowany jest projekt muzyczny Odkrywka. Na scenie klimatycznej piwnicy koncerty grają nowe, obiecujące zespoły. Aby ułatwić im start, do ich dyspozycji jest także studio nagrań, w którym nieodpłatnie mogą stworzyć swoje pierwsze, w pełni profesjonalne nagrania. Gatunek muzyczny nie gra roli.

 

 

-spektakle teatralne, koncerty i zabawy muzyczne, spotkania podróżnicze i warsztaty kreatywne organizowane przez Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, sprzyjają spędzaniu czasu w gronie rodzinnym, a specjalnie utworzona Strefa Rodzica,to miejsce, gdzie każdy rodzic znajdzie swoją przestrzeń-wspólne zabawy, rodzinne warsztaty, zajęcia fitness dla kobiet w ciąży i mam z dziećmi, spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin, zajęcia ogólnorozwojowe i umuzykalniające dla maluszków.

-Bardzo ciekawym i jakże ważnym projektem realizowanym w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki jest Strefa Nastolatka- jest to przyjazne miejsce, w którym młodzi ludzie, mogą anonimowo uzyskać życzliwą i fachową pomoc w trudnych sytuacjach. W szczególności adresowana jest do młodzieży, która doświadcza przemocy fizycznej lub psychicznej, czy boryka się z chorobą alkoholową w rodzinie.

- w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki to miejsce, w którym odbywają się spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin na specjalnie przygotowanych do tego spotkaniach tj:

Akademia Mózgu -cykl spotkań o charakterze popularnonaukowym, organizowanych we współpracy z dietetyk Magdaleną Strojniak prowadzącą Studio My. W ich trakcie, z perspektywy różnych nauk, teorii i doświadczeń, poszukujemy odpowiedzi na pytanie: „W jaki sposób używać siły i potencjału swojego umysłu do poprawy jakości życia?” czy też „Co i w jaki sposób wpływa na sprawne funkcjonowanie naszego mózgu i całego organizmu?”

Zdrowie holistyczne-Seria spotkań z ekspertami w dziedzinie zdrowia, urody, psychologii, którzy doradzają jak zachować zdrowie i urodę

w pędzie globalnego świata i podpowiadają jak w gąszczu medycyny naturalnej obrać słuszny kierunek. Zdradzają także sposoby na poznanie samego siebie, pozwalające osiągnąć jedność umysłu, ciała i duszy.

Wykłady z psychologiem- Spotkania prowadzi psycholog, psychoterapeuta, trener i doradca rodzinny Towarzystwa Rozwoju Rodziny - Magdalena Sękowska. Skierowane są do osób pragnących wykorzystywać wiedzę psychologiczną w swoim codziennym życiu. Spotkania mają formę warsztatów, luźnych rozmów pomiędzy prowadzącą, a uczestnikami i są doskonałą okazją do lepszego poznania siebie oraz mechanizmów sterujących ludzkimi zachowaniami.

 

 

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki to miejsce, które polecamy wszystkim dzieciom i rodzicom. To dobre miejsce dla każdego - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki kształci, bawi, uczy, pomaga, a przede wszystkim stwarza młodym ludziom (i nie tylko) możliwość odkrywania i realizowania swoich pasji, stwarza im przestrzeń i pole do działania, co jest tak ważne aby nie zagubili się w otaczającym świecie.

 

miejsce przyjazne dzieciom w krakowie.jpg

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków, 

https://dworek.eu/

sekretariat@dworek.eu

tel: 12 420 49 50

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl