Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Miejsce Przyjazne Dzieciom i Rodzicom-Ośrodek Kultury- Kraków- Nowa Huta

Region: Nowa Huta
Wiek: 0-1, 1-2, 2-3, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 8-9, 9-10, 10-11, 11-12, 12-13, 13-15, 15-18

Ośrodek Kultury- Kraków- Nowa Huta to miejsce, które zostało wyróżnione przez Portal rodzinny BabyGo, jako Miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom w Krakowie. Zlokalizowane jest w Krakowie, w Nowej Hucie przy ulicy os. Zgody 1. Portal rodzinny BabyGo wyróżnił  Ośrodek Kultury- Kraków- Nowa Huta, ponieważ:

 

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta to miejsce tak wszechstronne, że każdy może znaleźć tu coś dla siebie, bez względu na płeć wiek

i zainteresowania. W tym miejscu nikt nie może się nudzić. 

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta to miejsce, w którym zaspokojone są potrzeby kulturalne najmłodszych, dorosłych i najstarszych mieszkańców, gdzie rozwijają się ich zainteresowania i umiejętności.

Wśród zajęć oferowanych przez Ośrodek Kultury można wyróżnić:

-językowe:

-muzyczne

-taneczne

.-teatralne

-plastyczne

-ruchowe

-edukacyjne

-wyjątkowe

- zajęcia organizowane przez Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta są łatwo dostępne, ponieważ  działalność prowadzona jest  w 12 klubach środowiskowych na terenie Nowej Huty (w dzielnicach XIV, XV, XVII i XVIII). Są to kluby: Jędruś (os. Centrum A 6a), Wersalik (os. Ogrodowe 15), Mirage (os. Bohaterów Września 26), Dukat (os. Grębałów), Krzesławice (os. Krzesławice), Aneks (os. Łuczanowice), Pod Kasztanami (os. Kościelniki), Jedność (os. Wolica), Herkules (os. Branice), Karino (os. Chałupki), Klub 303 (os. Dywizjonu 303) oraz Klub Zgody (os. Zgody 1).

- w Ośrodku Kultury Kraków Nowa Huta organizowane są także liczne konkursy, które mają na celu zainteresowanie dzieci i młodzieży różnymi tematami, a także rozwijanie ich kreatywności i wyobraźni.

-w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta dzieci mogą zarówno rozwijać swoje pasje, ale także uzyskać pomoc  w zakresie przedmiotów ścisłych - w przyswajaniu wiedzy z fizyki, matematyki czy chemii a także  przygotować się do egzaminów.

 

 

- W poszczególnych Klubach Ośrodka Kultury Kraków- Nowa Huta istnieje możliwość organizacji imprez dla dzieci np urodzin. Można je zorganizować w klubach Mirage, Wersalik, Jędruś, Pod Kasztanami, Herkules, Dukat, Jedność, Aneks i Karino. Istnieje możliwość zorganizowania imprezy tematycznej podczas której Wasze dzieci mogą poczuć się jak bohaterowie z bajki lub zapewnienia opieki animatora.

 

 

 

 

 

Bogactwo i wszechstronność zajęć oferowanych przez Krakowski Ośrodek Kultury sprawia że jest to miejsce, które można polecić każdemu.

 

 

Ośrodek Kultury Kraków- Nowa Huta:

 

Kraków - os Zgody 1
tel: 12 644 24 32

http://www.krakownh.pl

imprezy@krakownh.pl

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl