O nas

Jesteśmy unikalnym, lokalnym krakowskim portalem zajmującym się ofertami dla rodziców, dzieci i młodzieży. Dbamy o to, by każdy z rodziców znalazł dla siebie idealną ofertę, która skierowana będzie zarówno na ciekawy czas spędzony z dzieckiem, jak i na relaks i garść informacji dla samych rodziców. Dzięki Interaktywnej Mapie dla Dzieci i Rodziców ten cel staje się jeszcze bliższy. Skupiamy się na danych rejonach Krakowa i na promocji firm w danej lokalizacji, by przybliżyć rodzicom ofertę z ich okolicy. Znajdziecie u nas mnóstwo atrakcji dla dzieci, wydarzeń rodzinnych w Krakowie i okolicach.

Bardzo często promujemy bezpłatne zajęcia i wydarzenia w Krakowie, by zapoznać rodziców i dzieci z ofertą zajęć dostępną na rynku. Dodatkowo sami organizujemy bezpłatne wydarzenia dla dzieci i rodziców, by przybliżyć ofertę firm w bezpośredniej relacji. Ostatnio zorganizowaliśmy Rodzinny Piknik, który cieszył się ogromnym powodzeniem. W programie rodzinnego pikniku w Krakowie były: zabawy z Tatą dla dzieci 1-3 lat, wielkie bańki mydlane, zabawa z robotami dla dzieci od 4 do 12 lat, tańce Hulańce dla dzieci 2,5 - 6 lat, zabawy z piłką dla dzieci i rodziców, latino Solo dla mam i córek, pokazowe zajęcia języka hiszpańskiego dla dzieci i wiele innych atrakcji dla dzieci i dla rodziców.

To rodzice tworzą tą społeczność, w której każda opinia ma znaczenie, dlatego gorąco zachęcamy do dzieleniem się swoimi doświadczeniami. Portal BabyGo.pl to rodzinny portal krakowski, który tworzy społeczność rodzinną, inicjuje akcje społeczne, przybliża rodzicom lokalny rynek usług i zbliża do siebie rodziców.

Zależy Nam, by Rodzic miał wiarygodne i sprawdzone informacje, dlatego na bieżąco informujemy o jakości usług danej firmy, o aktualnych wydarzeniach w Krakowie, warsztatach czy zajęciach. Serdecznie zapraszamy do śledzenia aktualnych wydarzeń, zajęć i bezpłatnych atrakcji dla dzieci w Krakowie.

 

Zespół BabyGo.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":