Wybierz miasto:

Miasto:

Zajawka Camp

Wiek: 7-8, 8-9, 9-10, 10-11, 11-12, 12-13, 13-15

ZAJAWKA CAMP to świetna okazja, aby spędzić czas aktywnie, rozwinąć swoje umiejętności sportowe i poznać ciekawych ludzi. Na obozie wspólnie tworzymy atmosferę, w której przyjemnie uprawia się sport i rozwija pasje.

 

 

TERMIN

23-29.07.2023

30.07-05.08.2023  

 

CENA

2250 ZŁ  

WIEK

7-16 LAT  

 

MIEJSCE

WILKASY    

 

 

DLA KOGO JEST TEN OBÓZ

CAMP dedykowany jest dzieciom i młodzieży lubiącym aktywność na świeżym powietrzu, chętnym poznać nowe sporty.

DLACZEGO WARTO POJECHAĆ

CAMP 5Styl to świetna okazja, aby spędzić czas aktywnie, rozwijać swoje umiejętności sportowe i poznać ciekawych ludzi. Wakacje to okres na poznawanie nowych dyscyplin i kształtowanie pasji. Te umiejętności nabyte właśnie na sportowych CAMPach często ewoluują w pasje, które towarzyszą nam przez całe życie. Sami jesteśmy ekipą zajawkowiczów, którzy w każdej wolnej chwili szukają rozrywek na świeżym powietrzu lub w naturze. Bo nie ma nic piękniejszego w wakacje niż zebranie ekipy przyjaciół i wspólne spędzenie czasu. Mamy już ponad 6 lat doświadczenia w organizacji obozów sportowych i dobrze wiemy, jak zachęcić dzieci do ruchu i zrobić to w taki sposób, żeby ruch stał się nawykiem, który pokochają. To właśnie chcemy przekazać uczestnikom naszych CAMPów.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

  • Na obozie przewidzieliśmy 6 dni pełnych ciekawych zajęć
  • Kadra trenerska składa się z Olimpijczyków - Pawła Korzeniowskiego i Marcina Cieślaka, a także psychologów i doświadczonych nauczycieli
  • Oferujemy możliwość skorzystania z zorganizowanego przez nas transportu z i do Warszawy
  • Wyżywienie składa się z 3 pełnowartościowych posiłków w formie bufetu. W przypadku specjalnych wymagań dietetycznych, uprzejmie prosimy o kontakt.

‍        

 

CO NAS CZEKA

Na naszych wyjazdach zawsze dzieje się coś ciekawego! 

 

CIEKAWY PLAN DNIA

Na CAMPie nigdy nie ma nudy! Codziennie wspólnie spędzamy czas na świeżym powietrzu, uprawiamy różnorodne sporty, uczymy się, rozwijamy no i przede wszystkim zajawkujemy na całego. Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was 6 dni pełnych wrażeń.

 

OLIMPIJCZYCY JAKO TRENERZY

Paweł i Marcin są prawdziwymi fanami sportu, którzy sami się świetnie bawią podczas naszych obozów. Chłopaki są częścią obozowej paczki i co chwilę rozkręcają ciekawe sportowe gry i zabawy. Nasi Mistrzowie są z nami przez cały obóz i skupiają swoją uwagę na Waszym rozwoju. Na prawdę dużo można się od nich nauczyć!

 

 WARSZTATY FILMOWE

Trener Kacper prowadzi na Campie warsztat z kręcenia filmów i blogów. W dzisiejszych czasach umiejętność przekazania swojej wizji i osobistej marki często się przydają. Wspólne oglądanie Waszych projektów to dla nas jeden z fajniejszych momentów obozu.

 

 

 

 

 

ROZWÓJ KREATYWNY I INTELEKTUALNY

Oprócz zajęć sportowych, zależy nam na rozwijaniu kreatywności CAMPowiczów. Organizowane przez nas konkursy i zabawy pozwalają uczestnikom rozwinąć swoje talenty artystyczne, pomagają przełamać się podczas wystąpień przed rówieśnikami i uczą rozwiązywać problemy.

 

100% ZAJAWKI

Wakacje to czas niezapomnianych chwil razem z przyjaciółmi. Przed nami tydzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

TRENING CHARAKTERU I SAMODZIELNOŚCI

Camp sportowy to doskonały czas na ćwiczenie samodzielności, dyscypliny, zaradności i zarządzania czasem. Jako cel stawiamy sobie stworzenie dla Was idealnych warunków do rozwoju osobistego.

ODPOCZYNEK OD TECHNOLOGII 

Telefony dostają od nas wolne na cały dzień! Na czas od śniadania do kolacji swoją uwagę poświęcamy zajęciom oraz budowaniu relacji z przyjaciółmi. Wieczorem zwracamy telefony właścicielom. Możecie wtedy opowiedzieć rodzicom i znajomym o obozowym dniu pełnym wrażeń.

 

WSPÓLNE WIECZORKI

Wieczorami czas na chill i integrację. Po dniu pełnym treningów i wrażeń relaksujemy się grając w planszówki lub karty, wspólnie oglądając filmy czy siedząc przy ognisku. Przyjazna atmosfera na Campie sprzyja zacieśnianiu więzi i tworzeniu pięknych przyjaźni.

 

 

 

SPORTOWE SZALEŃSTWO

Każdy zajawkowicz kocha spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Gdy tylko pogoda na to pozwala (brak tornado lub trzęsienia ziemi) znajdziecie nas na deskach windsurfingowych, kajakach lub grających we frisbee na plaży.

 

CIEKAWI LUDZIE

Zarówno kadra jak i uczestnicy to ciekawi świata i ambitni ludzie. W naszej ekipce każdy jest mile widziany, bo każdy z nas jest wyjątkowy! Z CAMPu wyjedziecie z paczką nowych przyjaciół. Przez 6 lat organizacji CAMPów doświadczyliśmy już dziesiątki pięknych przyjaźni, z których wiele trwa do dziś. Na Campie uczymy się takich wartości jak współpraca, zasady fair play i podział obowiązków w grupie. Czeka Was wiele wyzwań, które będziecie rozwiązać w grupie lub ekipie z pokoju.

 

STREFA CHILLU

Czyli miejsce, w którym spędzamy prawie każdą wolną chwilę pomiędzy zajęciami. Zawsze znajdziecie tam rozłożone leżaki, grającą muzyczkę i uśmiechnięte twarze. Do strefy można wpaść odpocząć i zrelaksować się. Zawsze jest tam też Slack Line, frisbee, piłki, rakietki dla tych, którzy już odpoczną.

 

NOWE ZAJAWKI

Campowicze mają możliwość spróbowania swoich sił lub podszlifowania umiejętności w takich sportach jak: windsurfing, wakeboarding, skimboarding pływanie na deskach SUP czy na kajakach.

 

MAŁE GRUPY

CAMPowicze współpracują w kameralnych zespołach, aby każdy czuł komfort i zaangażowanie w zajęcia. Naszą mocną stroną jest tworzenie wyjątkowej atmosfery przyjaźni i rozwoju. Na CAMPie wszyscy jesteśmy jedną drużyną.

 

 

 

 

 

CO JEST W CENIE?

Cenimy sobie komfortowe warunki pracy i stawiamy na zajęcia w małych grupach. Dzięki temu możemy nawiązać bliższą relację z każdym obozowiczem. To również pozwala dostosować program zajęć do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczestników, aby każdy czuł swobodę! 

 

GOOD VIBES

Super ekipka, w której każdy jest mile widziany

 

GOOD FOOD

3 pełnowartościowe posiłki dziennie  

 

UBEZPIECZENIE NNW

Raczej się nie przyda, ale zawsze warto mieć  

 

HOTEL

Zakwaterowanie w hotelu o sprawdzonym standardzie  

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

Zajęcia na dobrze wyposażonych obiektach sportowych

 

MOC ATRAKCJI

Dzień wypełnony rozwijającymi zajęciami

 

KADRA

Wykwalifikowani nauczyciele, trenerzy i psycholodzy

 

GIFTS

Upominki dla każdego uczestnika

 

FOTO & VIDEO

Codzienne relacje oraz film i galeria na zakończenie wyjazdu

 

 

 

 

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz tutaj

 

 

Zapisy:

Trenerka Zosia
+48 735 698 516
email: biuro@5styl.com

 

lub

 

na stronie: https://www.5styl.com/obozy/surf-camp-i

 

 

 

 

5Styl Akademia Zajawki

5STYL AKADEMIA ZAJAWKI

 

WWW: https://www.5styl.com/

E-mail: biuro@5styl.com

Telefon: +48 735 698 516

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl