Wybierz miasto:

Miasto:

Czy w czerwcu nad morze? Jasne! Łap okazje!

Czerwiec Czerwiec
Magra Holiday Club Magra Holiday Club

Bałtyk ma piękne plaże i jest morzem bardzo ,,zdrowym”. Warto wybrać się nad polskie wybrzeże już w czerwcu. Dlaczego? Z roku na rok przybywa zwolenników wypoczynku nad Bałtykiem tuż przed głównym sezonem turystycznym. Czerwiec to doskonały miesiąc na rodzinny wypoczynek. W tym czasie jeszcze nie doświadczycie korków w nadmorskich miejscowościach, w restauracjach i na plaży pełen luz, a i ceny są zdecydowanie atrakcyjne.

 

 

Cena.

 

W czerwcu miejsca w ośrodkach wypoczynkowych, hotelach i pensjonatach są dużo tańsze, aniżeli w szczycie sezonu. To ważny argument dla budżetu rodzin szczególnie wówczas, gdy nie wybieracie się nad morze z dziećmi szkolnymi. Małe dzieci nie tracą przecież dni w szkole i nie muszą ,,nadrabiać” materiału, a skoro nie trzeba…, to po co przepłacać?

 

 

Zobaczcie, co ośrodek Magra Holiday Club dla Was przygotował! Wow!!!:)

 

 

 


Brak tłoku.

 

W czerwcu można naprawdę delektować się polskim wybrzeżem. Nie ma tłoku, problemem nie jest miejsce na swój parawan. Czerwiec, który często jest bardzo ciepły stwarza doskonałe warunki do spokojnego, rodzinnego wypoczynku. To idealny miesiąc na rodzinne spacery, samotny jogging, spacery z psem, złapanie oddechu. Plaże są czyste, a w restauracjach nie czeka się w kolejce na smażoną rybę. Wszędzie bez problemu zaparkuje się też swój samochód, nawet przy głównej promenadzie w Ustce, czy Międzyzdrojach.
Dlaczego w czerwcu nad morze? Nie przegap okazji!

 

 

 

 

Jod. Dlaczego jod jest potrzebny? 

 

 

Jod jest pierwiastkiem występującym w naturze w niewielkich ilościach, a jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jego niedobór powoduje niedoczynność tarczycy, co daje takie objawy jak: szybka męczliwość, stałe odczuwanie zimna, spowolnienie, brak energii, wypadanie włosów.

Niedobory jodu u kobiet w ciąży stwarzają zagrożenie dla prawidłowego rozwoju płodu, u kilkuletnich i starszych dzieci  – niski wzrost, wolny rozwój fizyczny, problemy z uczeniem się. Im bliżej wybrzeża, tym więcej jodu. Najczęściej i najchętniej spędzamy nad morzem wakacje przy pięknej, słonecznej pogodzie.

Tymczasem powinniśmy też docenić sztormy, jod bowiem znajduje się w aerozolu, jaki powstaje, gdy fale pod wpływem silnego wiatru uderzają o brzeg. Tak więc zamiast narzekać na tymczasowy brak słońca, trzeba założyć ciepłą kurtkę i wybrać się na długi spacer brzegiem morza, by nawdychać się jodowego aerozolu i cieszyć bryzą. Jodu jest najwięcej przy samym brzegu. Tereny, gdzie najczęściej nad brzegiem unosi się woda morska w aerozolu, to tereny bezleśne, głównie środkowe wybrzeże.

 

 

Brak problemów komunikacyjnych. 

 

Przejazd w czasie wakacji nad morze może być prawdziwą gehenną. Mimo poprawy polskich dróg i zwiększenia liczby autostrad nierzadko słyszy się o korkach na wjazdówkach w kierunku Bałtyku. Weekendowe zmiany turnusów to też spory problem dla kierowców. Sznury samochodów w upale dają się we znaki mimo klimatyzacji. Podobnie sytuacja ma się z biletami PKP, czy PKS. Zorganizowane grupy obozowe, czy kolonijne nierzadko wykupują bilety dużo wcześniej i kupno pożądanego biletu może okazać się niemożliwe. W czerwcu nie ma takiej obawy, bo ani pociągi, ani drogi nie są zatłoczone.

 

 

 

 

Czerwiec nad morzem jest naprawdę atrakcyjny i coraz bardziej doceniany przez turystów. Warto wybrać ośrodki rodzinne z basenami , które już od pierwszych dni czerwca przygotowują pełny program animacyjny. Wówczas bez względu na pogodę będzie się działo…

 

 

Jaki ośrodek w czerwcu nad morzem?

 

 

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z was, planując wakacje z dziećmi, ma w swojej głowie całą masę negatywnych myśli i czarnych scenariuszy. Znaleźliśmy sposób na to, jak uniknąć wakacyjnych rozczarowań. My polecamy rodzinny ośrodek wypoczynkowy Magra Holiday Club. Dlaczego? 

 

 

Magra Holiday Club to kompleks rekreacyjno - wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi, który swą ofertą dorównuje najlepszym zagranicznym kurortom. Położony jest w niewielkiej nadmorskiej miejscowości Dębina, której dziewiczy krajobraz należy do wyjątkowych w naszych czasach. Plaża jest niezatłoczona, a nadmorskie klify dostarczają niezapomnianych wrażeń. Dla spragnionych wycieczek pieszych lub rowerowych, w okolicy można wybrać się np. do Skansenu w Klukach, Słowińskiego Parku Narodowego lub niedalekich stadnin koni, czy na grzyby do lasu.

 

 

Sami zobaczcie ofertę na stronie:

 

https://babygo.pl/firma/magra-holiday-club

 

Rezerwujcie już dziś termin wakacji z dzieckiem:

 

MAGRA HOLIDAY CLUB

  Dębina koło Rowów, ul. Willowa 1. 76–211 Objazda  

 

https://magraclub.pl  

 

magra@magraclub.pl  

 

+ 48 509 822 337

 

 

Zobacz jeszcze artykuł: 

Co można robić z dzieckiem nad morzem?

 

https://babygo.pl/atrakcje-krakow/co-mozna-robic-z-dzieckiem-nad-morzem

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl