Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Jak ważny jest rozwój kreatywności wśród dzieci? - Kursy malarstwa online

Świat, w którym żyjemy, stawia przed nami coraz więcej wyzwań. W radzeniu sobie z problemami i nowymi sytuacjami pomaga nam... kreatywność.

Aby w sposób twórczy i dysrupcyjny podchodzić do tych wyzwań, zarówno my jak i nasze dzieci powinniśmy kreatywną postawę w sobie rozwijać. Dlaczego więc warto być kreatywnym?

 

Każdy z nas wykorzystuje kreatywne rozwiązania na co dzień - w pracy, szkole, a nawet w relacjach. Bez względu na to czy jesteś projektantem, szefem agencji marketingowej czy może finansistą, wykorzystujesz swój kreatywny pierwiastek w każdym zawodzie. Ale nie tylko w pracy potrzebna jest kreatywność. Na problemy, gdzie potrzebne są oryginalne i użyteczne rozwiązania, natrafiamy na każdym kroku. 

 

Co daje dziecku rozwijanie kreatywności?

 

Dziecko, u którego od najmłodszych lat rozwija się kreatywność, jest bardziej samodzielne oraz twórcze w rozwiązywaniu problemów. Uczy się również pewności siebie oraz otwartości na świat i ludzi. A te umiejętności są dzisiaj jednymi z najbardziej pożądanych.  

W jaki sposób najlepiej umożliwiać naszym dzieciom rozwój kreatywności?

 

Pozwalając im tworzyć! W Akademii Rysunku tworzymy warunki rozwoju kreatywności, dla dzieci i dorosłych, którzy chcą z nami pracować w naszej pracowni bądź w formie online.

W dobie pandemii zajęcia online cieszą się dużą popularnością, dlatego stale poszerzamy ich ofertę. Z początkiem listopada startuje kurs rysunku architektonicznego, malowania akwarelami, rysunku manga oraz... świąteczny kurs rysunku, podczas którego będziemy przelewać magię świąt na papier. 

Z początkiem stycznia także ponownie rozpoczniemy roczny kurs rysunku i malarstwa online, który umożliwia poznanie wielu aspektów tworzenia, m.in. martwej natury, bryły, krajobrazu czy malowania postaci. Jest to najbardziej kompleksowy i wszechstronny kurs w naszej ofercie.

 

W jaki sposób dołączyć do Akademii i uwolnić swój/ swojego dziecka kreatywny potencjał?

 

Na stronie internetowej www.akademiarysunku.pl można zapoznać się z pełną ofertą Akademii Rysunku. Zawsze chętnie odpowiemy również na pytania zadane drogą mailową bądź telefoniczną. 

 

 

 

 

 

 

Akademia Rysunku Agnieszki Opala

AKADEMIA RYSUNKU AGNIESZKI OPALA

Adres: ul. Strzeszyńska 224

WWW: http://www.akademiarysunku.pl/

E-mail: biuroakademiarysunku@gmail.com

Telefon: 602 138 681

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.