Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Joga online to świetny sposób na zabawę

czwartki godz. 18:00 oraz soboty godz. 8:30 czwartki godz. 18:00 oraz soboty godz. 8:30

Wszyscy Rodzice doskonale wiedzą, że dzieci mają mnóstwo energii, są gibkie i ciekawe świata. Dlatego watro to wykorzystać i pokazać im świat jogi, który będzie dla nich zarówno świetną zabawą, jak i nauką.

 

Joga, ma wiele zalet. Można do nich zaliczyć min.: wzmocnienie  i uelastycznienie ciała, wzmocnienie poczucia własnej wartości, uczenie samoakceptacji, miłości do siebie i otoczenia, kontroli poziomu stresu oraz uczy relaksacji.

 

Dlatego zapraszamy Was na zajęcia jogi online do Abhee Yoga.

 

Zajęcia dla dzieci składają się z rozgrzewki, podróży w świat jogi - przenosimy się do dżungli, gdzie spotykamy różne zwierzęta (nazywamy je i naśladujemy ich pozycję), lecimy w kosmos, do świata bohaterów bądź płyniemy na Pacyfik szukać morskich stworzeń.

W przypadku starszych dzieci wykonujemy także proste sekwencje jogowe. Podróż do świata jogi i sekwencja jogowa podzielone są ćwiczeniami oddechowymi. Podczas ćwiczeń oddechowych rozwijamy świadomość oddechu oraz uważność. Uczymy się oddychać świadomie, wykorzystując różne pomoce, takie jak baloniki, piórka, chusteczki. W trakcie zajęć wykonywane są także ćwiczenia senso-rozowjowe, w tym masaże rączkami, bądź z wykorzystaniem kuleczek i piłeczek oraz ćwiczenia na koordynację ruchową. Wykonujemy także gry jogowe. Przed relaksacją ćwiczymy uważność, żeby wyciszyć ciało i umysł przed końcową relaksacją. W czasie jogi w formie zabawy ćwiczymy pozycje jogi, rozwijamy nasze ciała i uspokajamy emocje oraz umysł.

 

Zajęcia odbywać się będą na platformie zoom.us

 

Harmonogram zajęć online:

joga dla dzieci czwartek godz. 18:00- do 18:40

sobota 8:30-9:10

obecnie w czasie pandemii prawdopodobnie także we wtorki o godzinie 18:00

 

Wiek dzieci uczestniczących w zajęciach: od 4 do 9 lat

 

Cennik:

pojedyncze zajęcia online 15 zł

koszt karnetu 4 wejścia 50 zł / uczestnictwo w zajęciach 1 raz w tygodniu

karnet 8 wejść 90 zł / uczestnictwo w zajęciach 2 razy w tygodniu

 

Zapisy:
Proszę o zgłoszenia przez mail ateliernaukiirozwoju@gmail.com, FB lub telefonicznie 513015110 – proszę o podanie typu zajęć, jakimi jesteście zainteresowani oraz mail (abym mogła przesłać Wam zaproszenie z linkiem do zajęć).

 

 

Informacje o prowadzącej zajęcia:

Ola (Aleksandra Kmak-Pamirska) jogę praktykuję od 8 lat, jestem nauczycielką jogi dla dzieci i trenerem metod relaksacyjnych dla dzieci. Uwielbiam pracę z dziećmi. Ważna jest dla mnie przyjemna atmosfera zajęć i nauka przez zabawę. Obserwacja jak dzieci się rozwijają sprawia mi ogromną przyjemność, inspiruje mnie i motywuje do dalszej pracy.

Właścicielka Atelier Nauki i Rozwoju, w tym fanpage Abee Yoga.

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.