Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Nauka rysunku online dla dzieci

Nie czekaj, zapisz dziecko jeszcze dziś! Nie czekaj, zapisz dziecko jeszcze dziś!

Akademia Rysunku to kreatywna pracownia, która w odpowiedzi na potrzeby małych i dużych miłośników sztuki utworzyła interaktywne kursy rysunku online.

Nauka rysunku online odbywa się w sposób prosty, zrozumiały i dokładny, tak by zdobywane umiejętności były łatwo przyswajalne i zapamiętywane przez kursanta.

 

Kursy jakie oferuje Akademia Rysunku:

 

 

Nauka rysunku od podstaw online

 

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest podzielony na 3 grupy wiekowe, dzieci 7-10 lat, dzieci w wieku 10-16 lat oraz grupy dla dorosłych.

 

Kurs ten jest przeznaczony dla dzieci, które w domu wykazują się niezwykłą kreatywnością i zawsze potrafią sobie znaleźć kawałek kartki z zeszytu aby zanotować swoje rysunkowe spostrzeżenia. Jeśli jeszcze do tego prace wyróżniają się spośród rówieśników, starannością, brakiem schematów to nasza akademia rysunku jest właściwym miejscem na rozwój talentu dziecka.

Jeśli jesteś nastolatkiem a twoje marzenia błądzą wokół szkół artystycznych, lub architektonicznych, to z całą pewnością nasze zajęcia online z rysunku i malarstwa przybliżą Cię do zdania w przyszłości na wymarzone studia. Ćwiczenia rysunkowe, szkice malarskie, wprowadzenie do perspektywy , to wszystko zawarte jest w naszym rocznym kursie online.

Jeśli jesteś osobą dorosłą, która całe życie marzyła o malowania obrazów, ale do tej pory nie było na to przestrzeni a miłość do malarstwa i rysunku pozostała, to jesteśmy bardzo dobrym miejscem aby z nami zacząć poznawać wszystkie tajniki malarstwa i rozpocząć budowanie swojego malarskiego imperium.

 

 

Nauka malarstwa akwarelowego od podstaw

 

Dla kogo jest ten kurs?

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy już potrafią rysować i zapragnęli nauczyć się malować jedną z najpiękniejszych technik malarskich czyli Akwarelą. Nie wymaga wielu narzędzi, a do tego zawsze ją można mieć przy sobie i rozkoszować się wolną chwilą w jej  towarzystwie. Jedna z najbardziej pasjonujących i nieprzewidywalnych technik. Od tworzenia miniatur, po wielkie rozmiary prac na papierze. Dzisiaj często też używana do technik mixmediowych., w card makingu, decoupagu czy artjournalingu lub scrapbookingu.

 

 

Kurs: ART JOURNAL

 

KURS PODSTAWOWY dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Co oznacza Art Journal?

Są to malarskie notatki, dotyczące historii naszego życia, lub malarskie zapiski ważnych dla nas maksym czy wydarzeń. Wykorzystujemy w tej technice wszystkie nasze umiejętności rysunkowe, malarskie, fotograficzne. Zapisujemy pomysły do przyszłej realizacji na obrazach. Ta technika pozwala pracować nam zawsze i wszędzie. zarówno kredkami jak i farbami czy tuszami , albo pisakami. Łączy w sobie wszystkie zdobyte umiejętności rysunkowo malarskie. Zawsze możemy mieć ze sobą szkicownik i notować na bieżąco ważne dla nas przemyślenia, obrazy, sytuacje.

Dla kogo jest ten kurs?

dzieci starsze od 12 roku życia, młodzież, dorośli

Kurs ten jest przeznaczony dla osób, które w domu wykazują się niezwykłą kreatywnością i zawsze potrafią zrobić coś z niczego. Jednocześnie nie lubią nic wyrzucać, a ich dom zalegają tysiące przydasi. Wsparciem dla Art Journalingu jest zainteresowanie tych osób takimi technikami jak decoupage, card making, scrapbooking.

 

 

Rysunek Świąteczny

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs ten jest przeznaczony zarówno dla dzieci jak i dla nastolatków, które w domu wykazują się niezwykłą kreatywnością i zawsze potrafią sobie znaleźć kawałek kartki z zeszytu aby zanotować swoje rysunkowe spostrzeżenia.

A ponadto chcieliby z nami przelać Magię Świąt na papier

Kurs rozpoczyna się 9 listopada i obejmuje 6 zajęć. Nasze kursy są prowadzone na platformie Zoom, nasz specjalista skontaktuje się z Państwem przed pierwszymi zajęciami, aby pomóc zalogować się pierwszy raz do systemu.

 

 

Nauka rysunku Manga od podstaw online

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs ten jest przeznaczony zarówno dla dzieci jak i dla nastolatków, które w domu wykazują się niezwykłą kreatywnością i zawsze potrafią sobie znaleźć kawałek kartki z zeszytu aby zanotować swoje rysunkowe spostrzeżenia.

A ponadto słowo Manga nie jest im obce! U nas na kursie dowiesz się, jak rysować mangę krok po kroku

Kurs trwa od listopada, można kupować kolejne, miesięczne moduły, lub wybrać opcje trzymiesięczną. Nasze kursy są prowadzone na platformie Zoom, nasz specjalista skontaktuje się z Państwem przed pierwszymi zajęciami, aby pomóc zalogować się pierwszy raz do systemu.Więcej informacja na temat kursów online dla dzieci i dorosłych znajdziecie na stronie:

https://akademiarysunku.pl/nauka-rysunku-online-platforma-online-akademii-rysunku/

 

 

 

  

Akademia Rysunku Agnieszki Opala

AKADEMIA RYSUNKU AGNIESZKI OPALA

Adres: ul. Strzeszyńska 224

WWW: http://www.akademiarysunku.pl/

E-mail: biuroakademiarysunku@gmail.com

Telefon: 602 138 681

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.