Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Pieluszki wielorazowe nie tylko ekologiczne, ale i kolorowe

Współcześni rodzice szukają takich produktów do pielęgnacji dzieci, które łączą walory użytkowe, ekologiczne, a przy tym pięknie wyglądają. NappiMe dostarcza pieluszki wielorazowe dla niemowląt i dzieci, zdrowe, trwałe, estetyczne i łatwe w użytkowaniu.

 

Autorskie wzornictwo, dokładne wykończenie produktów, ręczne szycie i znajomość potrzeb rodziców oraz małych dzieci pozwoliło im na stworzenie wielorazowych pieluszek, które doskonale zastępują jednorazowe i przeciwieństwie do nich nie trafiają na wysypiska śmieci, na których zalegają przez lata.

Marka NappiMe to dekada zdobywania doświadczeń podczas skrupulatnego szycia otulaczy, wełenek, wkładów, kieszonek PUL i innych produktów do przewijania.

 

 

Pieluszki PUL to kolorowe, chłonne i niezwykle łatwe w obsłudze pieluszki do codziennego stosowania u dzieci od urodzenia aż po etap odpieluchowania. PUL, czyli Poly Urethane Laminate jest materiałem, który łączy chłonność tkaniny z jej odpornością na zamoczenie i przepuszczanie wilgoci. Cienki poliester znajdujący się na zewnątrz zapobiega przemakaniu, ale pozwala na odparowanie wilgoci, eliminując ryzyko powstania odparzeń skóry. Pielucha PUL bambus + biobawełna posiada chłonny wkład oraz od środka miękką tkaninę wykonaną z materiału bambusowego i biobawełny, dzięki czemu dziecko nie odczuwa dyskomfortu.

Krój pieluszki PUL bambus + biobawełna i możliwość regulacji rozmiaru za pomocą praktycznych napek pozwalają na używanie pieluch u najmłodszych dzieci, jak i tych, które uczą się załatwiania swoich potrzeb na nocnik. Do kieszonki włożyć można dowolnie wybrane wkłady: od złożonej tetry, przez wkłady poliestrowe, konopne, po bambusowe.

Pielęgnacja pieluch PUL bambus i biobawełna jest niezwykle prosta, wystarczy wyprać je w temperaturze do 60 stopni Celsjusza z dodatkiem łagodnego detergentu. Pieluchy PUL suszy się w pozycji rozwieszonej. Materiały użyte do pieluszek wyprodukowane zostały w Polsce, posiadają atest Oeko-Tex.

Interesuje Cię skład pieluszek? Wkłady bambusowe to w 100% bambus niebarwiony. Środek w kieszonkach z bambusem: 70% bambus, 28% bio bawełna, a 2% poliester.

 

       

 

Pieluszki od NppiMe wyglądem przypominają pieluszki jednorazowe, ale w przeciwieństwie do nich są ekologiczne i delikatne dla skóry dziecka. Można je stosować u dzieci od urodzenia aż po etap nauki siusiania na nocnik.

 

 

 

 

Więcej o pieluszkach NappiMe znajdziecie:

 

http://www.nappime.pl/

 

 

 

NappiMe

NAPPIME

WWW: http://www.nappime.pl/

E-mail: nappime@nappime.pl

Telefon: +48 668 197 672

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.