Wybierz miasto:

Miasto:

Buty na pierwsze wiosenne spacerki

2023-03-13

Już za moment powitamy wiosnę, co wiąże się z wymianą bucików na lżejsze. My w tym sezonie postawimy na sprawdzone już barefooty od D.D.Step dla córeczki, które idealnie spisały się jako buciki na pierwsze spacerki.

 

 

Czym cechują się buty typu barefoot?Buciki te są przede wszystkim szerokie, ponieważ właśnie w takich butach stopy pracują najlepiej. 

Ich zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej ilości miejsca na swobodny ruch wszystkich palców, a co za tym idzie, zapewnienia niezbędnego szerokiego podparcia. 

 

Są lekkie i cienkie i to chyba ta cecha, która skłoniła mnie do  założenia córce  barefootów od D.D.Step jako pierwsze obuwie. Nigdy nie zauważyłam, żeby przeszkadzały jej podczas spacerów, czy też ciążyły na stopach. Za to widzę jaką radość sprawia jej bieganie po dworze i poznawanie świata.

 

 

W barefootach stosuje się możliwie maksymalnie cienką, ale zarazem bardzo wytrzymałą i odporną na przebicie podeszwę, tak, aby odczucia z ich noszenia przypominały dziecku chodzenie boso, co uważam za fantastyczną zaletę.

 

Podeszwa D.D.step barefoot dopasowuje się do kształtu stopy i zapewnia maksymalną percepcję powierzchni. But pozwala na zaangażowanie wszystkich mięśni, ścięgien i kości stopy, podobnie jak podczas wspomnianego już chodzenia boso, przyczyniając się w ten sposób do zdrowego rozwoju stopy, co jako mama uważam za niezwykle ważne.

 

Elastyczność to kolejna cecha bucika na pierwsze spacerki.

Buty mojej córeczki można bez wysiłku wygiąć w każdą stronę (zrolować) za pomocą jednej dłoni, co dowodzi temu, że jej stopa, pomimo iż jest w buciku zachowuje się w naturalny sposób, gwarantując niezwykłą wygodę.

Dużą zaletą opisywanego obuwia jest wzmocniona ochrona na nosku i pięcie, co przydaje się podczas spacerów na nierównych powierzchniach, kiedy córeczka może w coś kopnąć. 

Brak usztywnień.

W butach typu barefoot celowo pominięto wszelkiego rodzaju usztywnienia po to, by mięśnie samodzielnie utrzymywały wysklepienie i amortyzowały uderzenia w trakcie ruchu.

Dużym atutem jest również wkładka zero drop, która niweluje różnicę poziomów między palcami a piętą, co jest zalecane przede wszystkim dla normalnych/szerokich stóp.

 

 

 

Buciki mojej córeczki zapinane są na dwa rzepki, co daje możliwość idealnej regulacji i dopasowania. Są łatwe do założenia i świetnie sprawdzają się podczas spacerów jak i zabaw na dworze. Do tego wykonane są  z najwyższej jakości skóry naturalnej, która zapewnia doskonały komfort noszenia oraz miękkość buta. 

 

Na koniec pozostawiłam uwagi wizualne :)

Obuwie z D.D. Step ma również świetny design, za sprawą wesołych aplikacji, które pojawiają się na bucikach zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

 

Buciki są tak cudne, ze aż trudno zdecydować się, który model wybrać! 

 

Dlatego, jeśli szukacie bucików dla Waszych pociech na nowy sezon koniecznie zerknijcie do D.D.Step.

 

 

 

D.D. Step Polska

 

 

D.D. STEP POLSKA

WWW: www.butyddstep.pl

E-mail: kontakt@butyddstep.pl

Telefon: +48 660 517 765

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl