Wybierz miasto:

Miasto:

Gdzie nad morze z dzieckiem?

2019-04-01

Lato do doskonała okazja na spędzenie czasu z bliskimi. Ciepłe i długie dni sprawiają, że mamy więcej energii, a promienie słoneczne wywołują pozytywny nastrój. Najczęściej obieranym kierunkiem latem jest oczywiście nieprzecenione polskie morze. Jak zadbać o to, żeby wakacje z dzieckiem były niezapomniane?

 

Miejsce ma znaczenie!

 

Wypad nad morze z reguły kojarzy się z odpoczynkiem i błogim lenistwem, ale nie zawsze tak jest. Wszystko zależy od tego, gdzie podczas wakacyjnego pobytu się zatrzymamy. Najlepiej polegać na sprawdzonych miejscach, które od lat świadczą usługi rodzinnego wypoczynku i są w tym mistrzami. Takim miejscem jest Magra Holiday Club. 

 

Magra Holiday Club to kompleks rekreacyjno - wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi, który swą ofertą dorównuje najlepszym zagranicznym kurortom. Położony jest w niewielkiej nadmorskiej miejscowości Dębina, której dziewiczy krajobraz należy do wyjątkowych w naszych czasach. Plaża jest niezatłoczona, a nadmorskie klify dostarczają niezapomnianych wrażeń. Dla spragnionych wycieczek pieszych lub rowerowych, w okolicy można wybrać się np. do Skansenu w Klukach, Słowińskiego Parku Narodowego lub niedalekich stadnin koni, czy na grzyby do lasu.

 

magra%20holiday%20club%20(2).jpg 

 

Przyjeżdżając do rodzinnego ośrodka Magra Holiday Club nie musicie drodzy Rodzice:

  • martwić się o zbilansowane posiłki  – na terenie kompleksu obowiązuje oferta Soft All Inculsive. Śniadania są serwowane w postaci bufetu, obiady są serwowane do stolików według menu dnia. W ramach kolacji codziennie przygotowywane są świeże potrawy z różnych kuchni świata: meksykańskiej, greckiej, włoskiej, azjatyckiej, polskiej. Na życzenie gości realizowane są po uprzednim umówieniu menu wegetariańskie i specyficzne diety w cenie standardowego wyżywienia. Na plażę można zabrać lunch pakiet z drugim śniadaniem przygotowywany przez personel jadalni. Codziennie po obiedzie serwowany jest podwieczorek.
  • zabierać ze sobą sprzętu pływackiego i  rowerowego. Do waszej dyspozycji jest wypożyczalnia rowerów, gdzie swój rower na wymarzoną wycieczkę wypożyczycie gratis. Wszelkie dmuchańce, deski i koła do pływania, a nawet okularki są dostępne gratisowo w recepcji.
  • pozostawiać swoich zwierzęcych przyjaciół w domu - Magra Holiday Club to miejsce przyjazne  również zwierzętom, które są mile widziane w ośrodku, i za których pobyt ośrodek nie pobiera opłat.
  • troskać się o pogodę. W Magrze dzieci się nie nudzą. Codzienne animacje  w różnych grupach wiekowych, turnieje rodzinne, występy artystów, w tym Teatrów Lalek z całej Polski, warsztaty ceramiczne czy literackie to propozycja na każdą pogodę. Ośrodek jest świetnie wyposażony w gry planszowe, można tu też wypożyczyć książki i skorzystać z sali bilardowej. Przy jadalni znajduje się mała sala zabaw dla dzieci, gdzie można pobawić się z dzieckiem przed podaniem posiłku lub po jego konsumpcji.
  • aranżować czasu wolnego swoim dzieciom. Rodzinne wakacje to przede wszystkim czas dla rodziny, czas spędzany razem. Jednak i w tej formule rodzicom czasami należy się odpoczynek od aranżowania zabaw. I wówczas można polegać na ofercie ośrodka Magra i na przykład zapisać dziecko na lekcje pływania,  badmintona, jazdy na rowerze czy szachów.

 

 

 

Wakacyjny, beztroski czas  mali wczasowicze spędzają albo na plaży albo nad jednym z dwóch basenów z podgrzewaną wodą. Dzieci uwielbiają też dwa  place zabaw na terenie ośrodka, lody w  kawiarni, zajęcia w świetlicy animacyjnej. Najmłodsze maluchy korzystają chętnie z sali sensorycznej „Magragaskar”.

 

Również dorośli nie nudzą się w Magrze. Codzienne zajęcia sportowo-rekreacyjne: Aqua aerobic, Nordic Walking, tenis stołowy,  gimnastyka, zumba czy siatkówka plażowa  umilają pobyt dorosłym Magrowiczom. Świetną inicjatywą ośrodka jest również organizowanie rodzinnych zajęć rekreacyjnych, jak chociażby zawody pływackie, konkurs na najładniejszą rzeźbę z piasku na plaży, czy zawody sportowe.

 

Magra Holiday Club oferuje swoim gościom 240 miejsc w 4  rodzajach domków (2-, 3-, 4-, 6-osobowych). Domki  wolnostojące i szeregowe są tutaj do wyboru w dwóch kategoriach: standard ( dla 2-4 osób) i plus (dla 4-6 osób). Bungalowy szeregowe posiadają ogródki, co stanowi świetne rozwiązanie dla posiadaczy czworonogów.

 

Magra%20wakacje%20z%20dzieckiem%20(19).jpg

 

Magra Holiday Club oferuje również bezpłatnie zajęcia Mama&Baby.  

 

 

Wszystkie mamy z niemowlaczkami do ok. 10 miesiąca życia mogą codziennie uczestniczyć w zajęciach, gdzie nabierają formy po okresie ciąży i połogu wykonując nieskomplikowane ćwiczenia wraz ze swoimi pociechami. W Magra Holiday Club można również wykupić godzinny masaż dla niemowląt, który połączony z ćwiczeniami stymuluje prawidłowy rozwój ruchowy dziecka, buduje więź między rodzicami i dzieckiem oraz uspokaja maleństwo i jest szczególnie polecany dla tych dzieci, które mają tendencje do kolek i niespokojnego snu.

 

Magra Holiday Club to ośrodek pionierski, jeden z pierwszych rodzinnych ośrodków w Polsce. Prowadzony przez rodzinę i stworzony dla rodzin,  z myślą o aktywnym, zdrowym i sielskim wypoczynku.

 

 

Ośrodek dba o swoich klientów od pierwszych minut przyjazdu , każdy mały wczasowicz otrzymuje bowiem już na ,,Dzień dobry” powitalny prezent – maskotkę. Ponad 60 procent klientów Magry stanowi grupa stałych klientów, co jest najlepszą rekomendacją dla tego fantastycznego miejsca.

 

 

 

 

Rezerwujcie już dziś termin wakacji z dzieckiem:

 

MAGRA HOLIDAY CLUB

  Dębina koło Rowów, ul. Willowa 1. 76–211 Objazda  

 

https://magraclub.pl  

 

magra@magraclub.pl  

 

+ 48 509 822 337

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl