Wybierz miasto:

Miasto:

Wyjątkowe książki dla dzieci od Blue Butterfly Editions

2021-05-18

Słyszeliście już o Wydawnictwo Blue Butterfly Editions? Jest to młode Wydawnictwo, które tworzy i wydaje wysokiej jakości książki, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, które zastanawiają oraz skłaniają do dalszych przemyśleń.

 

Książki dla dzieci nie tylko uczą, bawią, ale również podpowiadają i na pewno nie pozwolą się nudzić. Bogato ilustrowane zabiorą w świat pełen pasji, piękna i prawie autentycznych historii.

Fantastyczne jest to, iż książeczki konsultowane są z psychologiem. Oryginalne, nasycone ciepłem, czasem radosne, a czasem smutne, wypełnione po brzegi rysunkami – uczą empatii i zrozumienia rzeczywistości, jak również poszanowania i miłości do zwierząt.

 

Chcielibyśmy zaprezentować Wam serię książek autorstwa Aggie Szyfter, przeznaczoną dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (4+) – "Frida i Przyjaciele" wydaną właśnie przez Blue Butterfly Editions.

 

FRIDA I PRZYJACIELE – W KRAINIE NUDY

 

 

 

Nie zapominajcie nigdy o swoich zwierzakach! Trzy małe cziłała: Frida, Tusia i Punia - bardzo się nudzą. Dlatego, korzystając z chwilowej wolności, postanawiają zwiedzić swój blok mieszkalny. Czy Piotruś, Ania i Zosia, dzieci z sąsiedztwa, przygarną je na trochę? Czy pieski będą mogły robić to, co im się podoba?

 

Pierwszy tomik z serii „Frida i przyjaciele” opowiada o przygodach psów cziłała. Wypełniony jest ciekawymi ilustracjami , które bawią oraz uczy o świecie i zwyczajach zwierząt. Książeczka ta pobudza empatię i miłość do nich. Wskazuje, że posiadanie psa, to nie tylko zabawa, ale i odpowiedzialność. Oryginalna historia, gra, zagadki i łamigłówki, a także obrazek, który można na pamiątkę, przy pomocy kogoś dorosłego - wyciąć, oprawić w ramkę i powiesić na ścianie – poszerzają wiedzę dziecka i angażują go na dłużej. Najmłodsi nie będą się nudzić!

Książeczkę znajdziecie tutaj: https://bluebutterflyeditions.eu/product/frida-i-przyjaciele-w-krainie-nudy/

 

 

FRIDA I PRZYJACIELE – PRZYGODA W AFRYCE

 

 

Frida, Tusia i Punia, trzy pieski cziłała, wyjeżdżają na wakacje do Afryki. Razem z rodzeństwem: Adasiem i Malinką - dowiadują się, co to jest safari. Spotykają wiele dzikich zwierząt. Jak zwykle ciekawska Frida oddala się od obozowiska. Za nią podążają jej przyjaciółki. Czy nic im się nie stanie?

 

W książce znajdziemy, oprócz intrygującego opowiadania, oryginalne gry i łamigłówki. Można wysłuchać ciekawej historii, wyciąć obrazek i wkleić go do specjalnego albumu, jednocześnie bawić się i uczyć, rozwiązując zagadki. Piękne ilustracje zabiorą nas do Afryki, w jej bajeczne krajobrazy i świat dzikich zwierząt. Poznamy najszybsze i najwyższe zwierzę na Ziemi. Dowiemy się, jak powinniśmy zachowywać się podczas safari.

Książkę znajdziecie tutaj: https://bluebutterflyeditions.eu/product/frida-i-przyjaciele-przygoda-w-afryce/

 

 

 

FRIDA I PRZYJACIELE – JAK PIES Z KOTEM

 

 

Kotka Lisiczka odwiedza maleńkie rozrabiaki cziłała: Fridę, Tusię i Punię. Frida wyjada zawartość kociej miski, a Punia goni kotkę. Czy przyjaźń psów z kotką jest w ogóle możliwa? Początkowa nieufność przeradza się w wielką zgodę, choć na początku nic na to nie wskazywało.

 

W książce znajdziemy m.in. oprócz opowiadania - grę dla dwóch lub więcej osób, którym będą towarzyszyć Frida i jej przyjaciółki oraz ukryte słowa do odgadnięcia. Poznamy także, z kim najbardziej lubi bawić się kotka Lisiczka i przejdziemy przez tajemniczy labirynt. Jak w każdej pozycji z serii „Frida i przyjaciele” - jest tu kolorowy obrazek, który można oprawić w ramkę, zawiesić na ścianie lub umieścić w specjalnym albumie. Najmłodsi na pewno nie będą się nudzić!

Książeczkę znajdziecie tutaj: https://bluebutterflyeditions.eu/product/frida-i-przyjaciele-jak-pies-z-kotem/

 

 

FRIDA I PRZYJACIELE – WIELKI SEKRET

 

Czy gdzieś w kosmosie istnieje życie? A jeśli tak, czy mieszkają tam pieski cziłała? Jakie rośliny rosną na dalekiej planecie? Ile jest tam słońc? Adaś przynosi ze szkoły wielką tajemnicę i dzieli się nią z siostrą Malinką oraz pieskami cziłała Fridą, Tusią i Punią.

 

Najnowszy, tomik z serii „Frida i przyjaciele”, wypełniony kolorowymi ilustracjami, w zabawny i przystępny sposób poszerza wiedzę dziecka na temat kosmosu i Układu Słonecznego. Znajdziemy tu, oprócz ciekawego opowiadania o tajemniczej planecie i istotach, które tam mieszkają, zajmującą grę, zagadki i kolorowankę związaną z treścią prezentowanej historii. To, co jest niewyobrażalne - łatwo można sobie wyobrazić, a podróż na daleką planetę nie jest taka odległa…

Książkę znajdziecie tutaj: https://bluebutterflyeditions.eu/product/nowosc-frida-i-przyjaciele-wielki-sekret-2/

 

 

Cała seria książeczek została ładnie wydana i wypełniona barwnymi rysunkami. Rozwija wyobraźnię i poszerza wiedzę dziecka.

 

 

 

POZNAJ ALFABET I FAJNE ZWIERZAKI

 

 

Kolejną fantastyczną propozycją Wydawnictwa Blue Butterfly Editions jest książka Poznaj Alfabet i Fajne Zwierzaki. Książeczka dedykowana jest już dla dzieci od 3 lat. 

 

Opowiada o zwierzętach, bawi i uczy. Rozwija wyobraźnię i empatię dziecka, wzbogaca jego wiedzę. Są w niej wierszyki, zagadki i barwne ilustracje. To doskonała lektura do czytania dzieciom przez rodziców lub dziadków.

Dlaczego bóbr sypia w dzień, lew głośno ryczy, a indyk nosi korale? Czy delfin ma swój język, a emu potrafi skakać? Czy papuga mówi ludzkim głosem, a każda zebra ma takie same paski? Czy oczy renifera mogą zmienić kolor? W czym pomaga żyrafie długa szyja? Te i inne ciekawostki o zwierzętach, poznajemy wraz z alfabetem, ponieważ nazwy zwierzaków zaczynają się na kolejne litery alfabetu.

Książkę znajdziecie tutaj: https://bluebutterflyeditions.eu/product/nowosc-poznaj-alfabet-i-fajne-zwierzaki/

 

 

PRAWDZIWE HISTORIE O MIŁOŚCI

 

 

Nowością Wydawnictwa są Prawdziwe historie o miłości.  Są to niezwykłe opowieści dla dorosłych i dzieci od 7 lat, które podpowiadają, jak mądrze żyć!

 

Istnieje wiele odmian miłości. Najprawdziwsza jest wtedy, gdy kochasz za nic. Cykl intrygujących opowiadań o życiu z przesłaniem – dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Spotkamy tutaj chłopca, który wiecznie się śpieszy, króla, trzymającego w prywatnym zoo dzikie zwierzęta, dziewczynkę marzącą o pianinie oraz wiele innych, smutnych i wesołych historii o miłości.

 

Książkę znajdziecie tutaj: https://bluebutterflyeditions.eu/product/prawdziwe-historie-o-milosci-niezwykle-opowiesci-dla-doroslych-i-dzieci-ktore-podpowiadaja-jak-madrze-zyc-oprawa-twarda-84-str-kategoria-wiekowa7/

 

 

 

Blue Butterfly Editions - Książki i Sztuka z Duszą

BLUE BUTTERFLY EDITIONS - KSIĄŻKI I SZTUKA Z DUSZĄ

 

WWW: http://www.bluebutterflyeditions.eu/

E-mail: bookstore@bluebutterflyeditions.eu

Telefon: 666 387 174

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl