Wybierz miasto:

Miasto:

Takie zabawki lubimy

2021-07-27

Nasz trzylatek w  ostatnim czasie bardzo lubi liczyć, dlatego postanowiliśmy znaleźć coś takiego, co będzie zarówno zabawką, jak i pomocą w rozwijaniu nowej umiejętności. Znaleźliśmy Autobus matematyczny, który jest rewelacyjny!

 

 

Autobus matematyczny to drewniany pojazd, do którego wkłada się pasażerów. Jest ich 10 i są pomalowani na dwa kolory: czerwony oraz biały. Dodatkowo zestaw zawiera również kostki, wskazujące jakiego koloru pasażerowie mają wsiąść do autobusu lub go opuścić, a także karty przystankowe działające na podobnych zasadach. Jednak ta opcja jest już dla troszeczkę starszych dzieci, które w ten sposób mogą uczyć się rozwiązywać proste równania matematyczne.

 

   

 

Pojazdy to ulubiona zabawka naszego synka, dlatego z dużą chęcią sięga po autobus. Uwielbia bawić się, umieszczając pasażerów, którzy zamieniają w poszczególnych członków rodziny, opowiadać kto jedzie autobusem na wycieczkę oraz ile osób się zmieściło. Jest to również wspaniały sposób na zabawę z dzieckiem pobudzający jego wyobraźnię. Dzięki tej zabawce możemy obserwować, jak nasze dziecko ćwiczy motorykę małą, naukę kolorów oraz doskonali swoje umiejętności matematyczne poprzez wspaniałą zabawę.     

 

 

 

Cały zestaw, jak wspomniałam jest drewniany, zatem to również ekologiczna zabawka. Jest bardzo starannie i estetycznie wykonany, nie zawiera ostrych krawędzi, co z kolei cieszy Nas rodziców. Autobus matematyczny to zabawka przeznaczona dla dzieci w wielu od 3 do 7 lat.

Warto również dodać, że jego oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest Puzzelmania.

 

 

 

Kupisz go >> TUTAJ<<

 

 

PUZZELMANIA

WWW: http://www.puzzelmania.pl/

E-mail: biuro@puzzelmania.pl

Telefon: 695 600 239

   

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl