Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Dziecięcy raj w Mosinie – Kraina Zabawy

2020-02-04

 

Drodzy rodzice jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że w ubiegłą sobotę, 1 lutego w podpoznańskiej Mosinie otwarto fantastyczne miejsce dla dzieci – salę zabaw Kraina Zabawy. Jest to miejsce długo wyczekiwane zarówno przez dzieci, jak i ich rodziców. Znajduje się na ul. Głównej 59C (Centrum Handlowe Mrówka).

 

Na otwarciu, które trwało cały weekend byliśmy też i my :) Wszystko było zorganizowane tak, aby każdy mógł czuć się komfortowo. Wejścia na salę zabaw odbywały się o pełnej godzinie i trwały 45 min. oczywiście można było ten czas przedłużyć. Dzięki temu nie było zbyt dużego tłoku, a dzieci w dniu, którego wyczekiwały mogły pozwolić sobie na swobodną zabawę

 

 

Nie zabrakło również całej masy dodatkowych atrakcji. Były konkursy z nagrodami, Panie animatorki organizujące wspaniałe zabawy dla dzieci.

 

  

A co czeka na miejscu?


Czy masz malutkie dziecko czy 11 latka to oboje będą się bawić w Krainie Zabawy wyśmienicie. Dla najmłodszych przygotowano basen z kulkami, tunelem i zjeżdżalnią. 

 

 

Dla większych dzieci sala zabaw oferuje atrakcje w postaci min. zjeżdżalni, ściankę wspinaczkową, mini boisko piłkarskie, trampolinę.

  

 

Nie zapomniano tutaj także o rodzicach. Kiedy dzieci oddają się beztroskiej zabawie rodzice mogą napić się kawy i chwile odetchnąć.

 

 

 

 

 

Kraina Zabawy

Główna 59 C, Mosina

tel.: 516 678 426

https://www.facebook.com/KrainaZabawyMosina/

   

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl