Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Obozy sportowe i tematyczne - SportujMy.pl

Wiek:

SportujMy.pl to projekt obozów sportowych i tematycznych, który powstał po to, aby umożliwić dzieciom rozwijanie ich umiejętności, talentów i zainteresowań. Każdy uczestnik ma szansę doskonalić tu swoje indywidualne umiejętności i pasje, pobudzić kreatywność czy nauczyć się samodzielności. Jednocześnie chcemy już na tym etapie rozwoju młodego człowieka wdrażać zasady fair play, budować relacje z rówieśnikami oraz zaszczepić w naszych uczestnikach ducha drużyny.

W naszej ofercie ZIMA 2021 każde dziecko znajdzie coś dla siebie! Dwa tygodnie ferii wypełniliśmy po brzegi atrakcjami, zajęciami i treningami dla naszych uczestników. Nie zapomnieliśmy także o naszych starszych obozowiczach – rodzicach, oni też mogą udać się na obóz wraz ze swoją pociechą w ramach obozu Rodzic + dziecko. To do nich należy decyzja czy spędzą czas na zajęciach z maluchem lub oddadzą je w ręce wykwalifikowanej kadry, a sami skorzystają z oferty relaksacyjnej ośrodka.

 

 

Na najmłodszych uczestników czekamy na obozach adaptacyjnych, są to 3-dniowe wyjazdy, które przygotowują maluchy do dłuższych obozów oraz uczą samodzielności poprzez zabawę i różnorodne warsztaty edukacyjne.

Dla fanów sportu przygotowaliśmy obozy piłkarskie, bramkarskie, pływacko-piłkarskie, obozy activ oraz wyjątkowe obozy narciarskie i snowboardowe w naszych polskich górach! Każdego roku pamiętamy też o naszych małych tancerkach, które już teraz zapraszamy na niezapomniane obozy taneczne, podczas których organizujemy warsztaty z aplikacją TikTok!

 

 

 

Wielbicieli Minecrafta, Star Wars, Brawl Stars oraz Fortnite zapraszamy na wyjątkowy obóz tematyczny podczas, którego przeniesiemy się w inną rzeczywistość za pomocą Gogli VR, nauczymy się jak stawiać pułapki, szyfrować wiadomości językiem Aurebesh, poprawimy celność w konkurencjach „nerf” oraz poszukamy Baby Yody!

 

 
Podczas każdego obozu wybieramy uczestnika, który zrobił największy postęp, przydzielamy także nagrodę fair play oraz wyróżniamy całą grupę specjalną nagrodą za najczystszy pokój. Ponadto, każdy obozowicz otrzyma wyjątkowy prezent oraz dyplom za uczestnictwo w obozie!

Dla pociech wolących spędzać zimę w swoim mieście mamy bogatą ofertę półkolonii sportowych na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Każdego dnia uczestnicy półkolonii spędzają czas na treningu sportowym oraz różnych atrakcjach jak kręgle, FlyPark, aquapark, LaserTag czy kino. Dla każdego uczestnika również przygotowaliśmy prezenty i dyplomy.

 

Cała oferta obozów i półkolonii wraz ze szczegółami programu dostępna jest na naszej stronie: http://sportujmy.pl/

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.