Slaapraad
Dlaczego

warto się zapisać:

BabyGo

Najbardziej wiarygodna

BAZA INFORMACJI DLA RODZICÓW w krakowie

Recenzja „Ladies Night” w Cinema City i filmu „Wszyscy moi mężczyźni” 

 

 

W czwartek 28 września o godz. 19:30 odbyła się pierwsza, powakacyjna edycja „Ladies Night” w Cinema City i prapremiera filmu „Wszyscy moi mężczyźni”. Teraz już nie dziwię się, czemu należy kupować bilety z dużym wyprzedzeniem. Cała sala była pełna,więc  warto rezerwować bilet co miesiąc z wyprzedzeniem.

Przed seansem zorganizowano imprezę, na której zareklamowano ATklub Fitness & beauty na Ruczaju na ul. Zawiłej. Przedstawiciele klubu umożliwili nam możliwość skorzystania z urządzenia badającego masę ciała i jego parametry , jak również kosmetyczka wykonywała chętnym Paniom malowanie brwi nowym preparatem. Odbyły się tez liczne konkursy z nagrodami, niestety mnie nie udało się załapać, ale za to każdy uczestnik prapremiery otrzymał upominek w postaci między innymi zaproszenia do klubu At oraz bonus do wykorzystania w Voucher na zakup torebki w Showroom Solna 1.

 

 

Teraz coś o filmie „Wszyscy moi mężczyźni”: Film bardzo mi się podobał. Wyprodukowany przez królową komedii, Nancy Meyers – autorkę hitów „Czego pragną kobiety” i „To skomplikowane”.

To jeden z tych filmów, gdzie można oderwać się od codzienności i zrelaksować. Ze względu na idealny dobór aktorów każdy tutaj znajdzie coś dla siebie i młodzież i kobieta po 20, 30, 40, 50, 60-tce. To komedia romantyczna z główną rolą wspaniałej Reese Witherspoon. Reese i tym razem nie rozczarowała. Charakterystyczną cechą filmów, w których występuje jest to, że można się wzruszyć, pośmiać się i wyciągnąć wnioski dla siebie. Bardzo mile zaskakują role młodych aktorów: Nathaniela Marvina Wolffa, Jona Rudnitsk”ego i niezwykle przystojnego Pico Alexandera, którzy w bardzo lekki sposób dopasowują się do życia głównej bohaterki.

 

 

Film „Wszyscy moi mężczyźni” to komedia i pomimo wiele przezabawnych sytuacji jest to film z puentą. Film mądry, pokazujący, że największą wartością w życiu są ludzie, którymi się otaczamy. Pokazuje, że nawet wtedy, gdy mamy trudności to wspólnie można im zaradzić. Daje nadzieje na to, że i w naszym życiu będziemy mieć tyle szczęścia i trafimy na ludzi, którzy na zawsze odmienia nasze życie. Polecam każdemu kto chce po ciężkim dniu zaznać wspaniałej rozrywki dla całej rodziny.