Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Bajki jak z nut - wspaniałe słuchowisko dla całej rodziny

2021-04-27

Pewnie każdy z Nas pamięta z dzieciństwa piękne wiersze Juliana Tuwima. Czytali je nam Rodzice, czytaliśmy je w szkole. A jak wspaniałe było słuchać takich wierszyków kiedy mama zmieniała głos.. Nasze dzieci idąc z duchem czasu mogą ich również posłuchać i to w rewelacyjnej interpretacji dzięki Bajkom jak z nut.

 

 

Bajki jak z nut to wierszowane bajki, w nowoczesnej i ciekawej odsłonie, a wszystko to z autorską muzyką w nietuzinkowej interpretacji. Nasz synek jest Nimi zachwycony, zresztą nie tylko on. My również!   

 

W Albumie "Bajki jak z nut" znaleźliśmy 4 bajki Juliana Tuwima, które tworzą muzyczną całość, trwającą ok. 20 min. Są nimi: Ptasie radio, Rzepka, Okulary oraz Słoń Trąbalski.   Muzyka, którą słyszymy jest rewelacyjnie dobrana do bajek. Słucha się tego doskonale, a dzieci dodatkowo mogą rozbudzać swą wyobraźnię, uwrażliwiając się przy tym także na muzykę.

 

 

 

Sam album jest w cyfrowej i w dodatku mobilnej wersji, dzięki czemu możemy słuchać naszych ukochanych bajek zarówno w domu, jadąc autem, a nawet jeśli w trakcie spaceru najdzie Nas ochota na "Ptasie Radio" możemy odtworzyć go w telefonie i wysłuchać ulubionego kawałka. 

 

Nasz album otrzymaliśmy w formie karty podarunkowej, która zawierała link do pobrania albumu, ale bajki  można otrzymać również wprost na podany adres e - mail, dzięki czemu możemy posłuchać tych cudownych wierszy zaledwie w kilka minut od zakupu.  A jeśli chcielibyście sprawić komuś naprawdę wyjątkową niespodziankę istnieje możliwość nagrania przez lektora imiennej dedykacji, która z całą pewnością zachwyci niejednego małego słuchacza.

 

     

 

Bajki jak z nut zdecydowanie są godne polecenia, a jeśli chcecie przekonać się sami, koniecznie posłuchajcie fragmentu utworu, który znajdziecie na stronie: https://bajkijakznut.pl/tuwim/  

 

         

Bajki  jak z nut

BAJKI JAK Z NUT

   

WWW: https://bajkijakznut.pl/

E-mail: bajkijakznut@gmail.com

FB: https://www.facebook.com/bajkijakznut

IG:  https://instagram.com/bajkijakznut/
YT: http://bit.ly/bajkijakznut

Telefon: 726 555 283  

 

  

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl