Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Elektroniczny przyjaciel rodzica

2021-04-29

 

Jaki jest idealny prezent dla dziecka i jednocześnie dla rodzica? Jaki jest najmniejszy elektroniczny przyjaciel rodzica w obecnych czasach?

 

 

Smartwatch!

 

 

My przetestowaliśmy jeden z nich, by pokazać Wam rodzicom czy warto wyposażyć w niego dziecko, jakie ma plusy i zalety oraz minusy. Nasz zespół BabyGo już jeden przetestował i jego recenzję możecie przeczytać tu.

 

 

My natomiast testowaliśmy: 

SMARTWATCH DZIECIĘCY GARETT KIDS SWEET

 

 

Pomyślicie, że to kolejny niepotrzebny gadżet dla dziecka i zbędny wydatek. Wręcz przeciwnie- Smartwatch Garett to niezbędnik w obecnych czasach. Dlaczego?

 

 

* Twoje dziecko jest bezpieczne, a Ty spokojna/y

 

* Masz możliwość zlokalizowania dziecka, gdy nie ma go w pobliżu

 

* Masz możliwość rozmowy z dzieckiem w każdym momencie

 

* Masz możliwość usłyszenia dziecka w każdej chwili

 

 

od 21 do 23 maja do wygrania na naszym Instagramie taki oto smartwatch:

Smartwatch Garett Kids 4You RT czarny - Dziecięce / SMARTWATCHE - Garett Electronics

 

 

 

Zaufanie buduje się do dziecka powoli i stopniowo pozwala na samodzielność. W dzisiejszych czasach jest to ułatwione, bo rodzic dzięki Smartwatch zyskuje zwyczajny spokój ducha. Dzieje się to dzięki takim funkcjom w telefonie, jak wirtualny płot, który jeśli dziecko wyjdzie z ustalonej strefy to zawiadamia nas automatycznie o tym. Polega to na tym, że ustawiasz na mapie, gdzie może znajdować się dziecko, a jeśli ono wyjdzie poza tę strefę to dostaniesz powiadomienie już po kilu sekundach. Wiele razy to testowaliśmy i lokalizacja dziecka jest bardzo dokładna. Mamy możliwość śledzenia trasy dziecka, więc wiemy dokładnie gdzie było. Odpowiadają za to 3 technologie (GPS + LBS + WiFi), by zawsze bezbłędnie lokalizować miejsce pobytu posiadacza zegarka.

 

 

 

Mnie najbardziej w tym modelu podoba się duży przycisk z boku zegarka SOS. Wystarczy tylko 3 sekundowe naciśnięcie i dziecko może zaalarmować opiekuna, gdy czuje się zagrożone. Dodatkowy gadżet w zegarku to możliwość dyskretnej opieki na odległość poprzez monitoring głosu. Polega to na dzwonieniu do dziecka, gdy o tym nie wie, by usłyszeć czy jest bezpieczne. Przydaje się to w wielu sytuacjach, gdy chcemy sprawdzić czy w otoczeniu dziecka nie dzieje się nic niepokojącego.

 

Odbiór dziecka ze szkoły czy od koleżanki/ kolegi jest również bardzo ułatwiony, ponieważ na podstawie lokalizacji dziecka można wyznaczyć trasę do niego (pieszo, samochodem) z wykorzystaniem map Google. Naciskamy funkcję wyznacz trasę i otrzymujemy gotowy szlak do dziecka.

 

Naszej córeczce oczywiście od pierwszej chwili spodobało się najbardziej wygląd zegarka- kolorowy, dotykowy wyświetlacz IPS i piękna różowa obudowa. Uwielbia dzwonić z niego choć na chwilę do babci czy dziadka czy do swoich koleżanek. Gdy nie jest z nami wysyła do nas zdjęcia z pobytu u koleżanki, bo w telefonie jest wbudowany aparat. Nasza córeczka uwielbia też korzystać z możliwości nagrywania dla nas 15 sekundowych głosowych wiadomości.

 

Bardzo dobrym patentem jest jego wodoodporność, gdy dziecko myje ręce czy jest na deszczu to zegarkowi nic nie grozi, więc dziecko też nie stresuje się, gdy ma go na ręce.

 

Dla mnie jako rodzica zegarek Garett stał się naprawdę elektronicznym przyjacielem, gdyż mogę mieć kontakt z córeczką zawsze wtedy kiedy nie jest ze mną. Bardzo podoba mi się, że ma też dodatkowe funkcje, jak budzik, monitoring snu czy krokomierz. Uważam, że to idealny prezent dla dziecka i dla rodzica.

 

 

 

Do wyboru z kolekcji Garett Kids macie nieograniczoną ilość i różnią się one wyglądem i funkcjami- kliknij tu.

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl