Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Klocki.edu.pl - wyjątkowe zabawki

2020-05-13

Jeśli Wasze Pociechy znudziły się już swoimi klockami mamy dla Was super propozycję - klocki konstrukcyjne! Dzięki nim dzieci poznają nowe możliwości łączenia elementów, co pobudzi ich zdolności manualne!

 

 

Na stronie https://klocki.edu.pl/ znajdziesz ogromny wybór klocków skrojonych na miarę, nawet dla dzieci już od 2 roku życia. Możesz zdecydować o ich rodzaju, tj.: czy mają to być klocki konstrukcyjne, edukacyjne, magnetyczne, drewniane, czy plastikowe. To świetna opcja na prezent urodzinowy i nie tylko!

 

Ile razy słyszałaś/eś:

"-Mamo/Tato nudzi mi się?

-To zbuduj coś z klocków.

-Ale nie wiem co?!"

 

Z klockami z klocki.edu.pl ten problem już nie będzie Cię dotyczył, ponieważ w zestawie znajdziesz instrukcję, która jest na tyle przejrzysta, że pozwala dziecku samodzielnie zbudować wybrany pojazd.

 

My bawimy się modelem Morphun, czyli 150 unikatowymi elementami, z których można zbudować aż 12 modeli pojazdów m.in. koparkę, spycharkę, traktor, ciągnik, ciężarówkę, samochód osobowy, a nawet wyścigowy (podążając za dołączoną instrukcją). Jednak w żaden sposób nie ogranicza to naszej kreatywności - można również realizować własne koncepcje! A wszystko to wykorzystując elementy o różnej wielkości i kształtach (trójkąty i kwadraty) w żywej kolorystyce, które do zabawy zachęcą każdego Brzdąca. Ten konkretny zestaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3+, ale równie dobrze bawi się nim 6-latka.

Ponadto zestaw spakowany jest w wygodne i zgrabne pudełko dzięki czemu z łatwością można go zabrać w każdą podróż.

 

 

Dzięki temu, że w zestawie są koła można stworzyć pojazdy, które faktycznie jeżdżą, a przez to dzieci nawet po zakończeniu układania mogą w pełni cieszyć się swoim modelem, który sam w sobie staje się pełnoprawną zabawką. Co ważne w zestawie kół jest 8, więc dwoje dzieci jednocześnie może tworzyć swoje modele.

W związku z tym, że w czasie budowania wykorzystujemy drobne plastikowe elementy, które służą za oś ruchu dla stworzonych pojazdów,  zbudowaną koparkę z powodzeniem można wykorzystać na plaży lub w piaskownicy. Zatem na wakacje możemy spakować całe pudełko klocków lub zbudowaną już maszynę!

 

U nas tak od rana do wieczora...

 

 

klocki.edu.pl | wyjątkowe zabawki konstrukcyjne

klocki.edu.pl

Matejki 22

42-202 Częstochowa

www: https://klocki.edu.pl/

e-mail: sklep@klocki.edu.pl

tel.: 730 730 082

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl