Wybierz miasto:

Miasto:

Książka przepełniona ciepłem i miłością

2022-01-21

Ogród pełen emocji Ewy Bolesty-Mroczek to niezwykła książka budząca w dzieciach empatię, która zachwyciła nie tylko nas, ale również innych czytelników, którzy mieli już okazję ją przeczytać.

 

 

 

Ogród pełen emocji to historia trzech sióstr, które mieszkają w drewnianym domku na skraju wioski. Najstarsza z nich - Klementyna, skończyła już czwartą klasę, jest spokojna, zrównoważona i w każdej sytuacji widzi coś pozytywnego. Nie lubi narzekać, za to lubi cieszyć się małymi rzeczami. Jeździ na wózku inwalidzkim, który zrobił dla niej tata. Alicja też chodzi już do szkoły, skończyła właśnie trzecią klasę, jest bardzo energiczna i ciągle w ruchu. Najbardziej lubi czytać książki o zwierzętach. Zawsze zaskakuje siostry tym, co znajdzie w książkach, a najciekawsze informacje zapisuje w notatniku. Jest jeszcze najmłodsza Laura, która dopiero rozpoczyna swoją szkolną przygodę. Lubi podjadać, często się denerwuje, gdy coś jej nie wychodzi, i zazwyczaj niedowierza opowieściom Alicji o zwierzętach.    

 

    

 

 

 To lektura pełna ciepła, miłośni, która podczas czytania wprowadza czytelnika w spokojny nastrój, powodując, że chciałoby się zostać jej bohaterem.  Książka mówi o wielu cennych wartościach i ideałach, przypominając dorosłym, co w życiu jest najważniejsze. O tym, że każdy z nas, bez względu na to czy posiada jakąś niepełnosprawność czy jest w pełni sprawny posiada swoje pasje i marzenia, a przede wszystkim, że jest to taka sama osoba jak my.   

Za sprawą Ogród pełen emocji mały czytelnik pozna wiele ciekawych zwierząt, o których istnieniu mógł nie mieć pojęcia, a one naprawdę istnieją :)

 

 

   

 

Książka posiada niezwykle barwne ilustracje, które powodują, że lektura przyciąga nie tylko treścią, ale również grafiką.   

 

Dla tych, którzy wolą książki w formie audiobooka mamy dobrą wiadomość. Ogród pełen emocji znajdziecie także w tej formie! 

Czyta go pięknie i z sercem Emilia Komarnicka-Klynstra, a jego fragment znajdziecie tutaj.

 

 

Bardzo polecamy ją rodzicom, by ich dzieci poznały trzy niezwykłe bohaterki- Laurę, Alicję i Klementynę i ich niezwykłe przygody pełne emocji.

 

 

Wiadomość z ostatniej chwili!

 

Książka otrzymała główną nagrodę w XX edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. 

 

 

Ogród pełen emocji znajdziecie >tutaj<

 

 

OGRÓD PEŁEN EMOCJI

WWW: https://coffee4mind.com/

E-mail: sklep@coffee4mind.com

Portal Rodzinny BabyGo.pl ser

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl