Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Książki do których warto zajrzeć

2021-08-02

Książki Wydawnictwa Blue Butterfly Editions. jakieś czas temu zagościły w naszym domu i sięgając po kolejne pozycje z całą pewnością mogę stwierdzić, że są to książki, które bawią i uczą. Dzięki nim synek może rozwijać wyobraźnię oraz poszerzać swą wiedzę. Tym razem zajrzeliśmy do Prawdziwych historii o miłości oraz Poznaj alfabet i fajne zwierzaki.

   

 

Prawdziwe historie o miłości

 

Prawdzie historie o miłości to wspaniała książka, którą polecamy zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Zawiera 9 krótkich opowiadań, pouczających, intrygujących, ale przede wszystkim skłaniających do refleksji. Przeczytaliśmy w niej min. o motylich braciach,  drzewie palmowym, będącym symbolem tego, że nie można tracić nadziei oraz wzruszającą historie chłopca z Bombaju, który w zasadzie dzięki przypadkowym wydarzeniom odmienił los swojej rodziny.

 

Czytając z synkiem opowiadania mogłam dostrzegłam ile mądrości życiowej autorka- A. Szyfter przekazuje czytającym. Dzięki historiom przypomniałam sobie o kilku, jakże ważnych w życiu rzeczach. O tym, że warto czasem przystanąć i zastanowić się, co jest najważniejsze, doceniać swoją rodzinę, umieć dostrzec swe prawdziwe talenty i je rozwijać. A wszystko to przekazane zostało w formie pięknych historii, które zainteresują nawet mniejsze dzieci. 

 

Dodatkowo książka zawiera bardzo ciekawe, oryginalne i jakże kolorowe ilustracje, które cieszą oko synka. Watro dodać, że ich autorka jest malarką, która wystawia swoje dzieła w wielu miejscach w Europie, Azji czy USA.  

 

 

Książkę znajdziecie tutaj >klik<    

 

 

 

Poznaj alfabet i fajne zwierzaki

 

To idealna pozycja dla takich maluchów takich jak nasz 3 latek. Dzięki niej synek mógł poznawać literki - każda zaprezentowana została na osobnej stronie wraz z nazwami zwierząt rozpoczynającymi się na daną literę. Czytaliśmy wierszyki oraz odpowiadaliśmy na zagadki, które znajdowały się u dołu stron. To wspaniały sposób na spęczenie czasu rodziców z dzieckiem i wspólne poznawanie świata.

 

W przypadku tej książeczki również cieszyły nas piękne ilustracje i z pewnością nie raz jeszcze będziemy do niej zaglądać.         

 

 

Książkę znajdziecie tutaj >klik<    

 

 

Blue Butterfly Editions - Książki i Sztuka z Duszą

BLUE BUTTERFLY EDITIONS - KSIĄŻKI I SZTUKA Z DUSZĄ

 

WWW: http://www.bluebutterflyeditions.eu/

E-mail: bookstore@bluebutterflyeditions.eu

Telefon: 666 387 174

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl