Wybierz miasto:

Miasto:

Małe duże zmiany w pokoju dziecka

2021-12-15

Kiedy dziecko przychodzi do Was i mówi, że chciałoby coś zmienić w swoim pokoju pewnie jesteście przerażeni widmem remontu i kosztów z tym związanych. Jednak istnieją sposoby, które przy niewielkim wysiłku zmienią pokój dziecka w cudowne miejsce. Mam tutaj na myśli piękne naklejki ścienne od Cre8wall, z którymi ostatnio dekorowaliśmy pokój synka i chętnie podzielimy się naszymi wrażeniami.

 

 

Nasze naklejki dotarły do nas w niewielkim kartonowym opakowaniu, zwinięte w rulonik. Oprócz nich w paczce znaleźliśmy instrukcje oraz urocze podziękowanie. Od razu w oczy rzuciła mi się jakość naklejek. Widząc najwyższą jakość folii z jakiego są wykonane, wiedziałam że nie będziemy mieć większych problemów z ich aplikacją.

 

   

 

Przed aplikacja naklejek zapoznaliśmy się z dołączoną instrukcją, dzięki czemu wiedzieliśmy na co zwrócić uwagę oraz dlaczego na dźwigu była dodatkowa folia (była to przeźroczysta część na naklejce, a właściwie na jej najcieńszych elementach, ułatwiająca jej przeniesienie na miejsce naklejenia).   

 

Fantastyczne było to, że każdy z elementów mogliśmy przykleić w dowolnej konfiguracji, co było dla synka bardzo kreatywnym zadaniem, gdyż musiał rozplanować układ naklejek. Sama aplikacja jest tak łatwa, że część z nich przyklejał samodzielnie.  Wystarczy jedynie nakleić je na ścianę (która oczywiście musi być czysta, sucha i wolna od kurzu) i dociskać do podłoża, od środka naklejki w stronę zewnętrzną. Muszę przyznać, że była to dla nas świetna zabawa, a naklejanie obyło się bez nieestetycznych bąbli, których najbardziej się obawiałam   

 

 

 

My postawiliśmy na dwa zestawy- maszyny budowlane oraz kosmos, ale na stronie Cre8wall jest tyle fantastycznych wzorów, że aż trudno się zdecydować. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy znajdą tam coś dla siebie. 

Myślę, że warto już tutaj nadmienić, iż naklejki są nietoksyczne, bezzapachowe oraz bezpieczne dla zdrowia dzieci, co jest głównym wyznacznikiem wybieranych przeze mnie produktów.

 

Po naklejenia naszych zestawów wszystko wyglądało cudownie, wręcz jakby zostało wymalowane na ścianie.  Dlatego, jeśli planujecie zmiany w pokoju Waszej pociechy i chcecie go upiększyć, polecamy naklejki ścienne od Cre8wall.

 

 

 

 

Te wspaniałe naklejki ścienne znajdziecie na: http://www.cre8wall.pl/

 

 

Cre8wall

CRE8WALL

WWW: http://www.cre8wall.pl/

E-mail: sklep@cre8wall.pl

Telefon: 607 989 328

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl