Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Najlepsza zabawa dla dzieci!

2021-04-02

Pandemia pokazała nam rodzicom, że zabawy tekturą to jest to! My sami ulegliśmy magii tworzenia z rolek z papieru oraz tektury. Możecie nasze propozycje na nudne popołudnia zobaczyć we wpisie – co robić z dzieckiem w domu-CO ROBIĆ Z DZIECKIEM W DOMU ?  

 

Teraz z pomocą przychodzą firmy z gotowymi materiałami na zabawę z wytrzymałej tektury. To jest dopiero to! W jednym zestawie od Kartoniaków macie aż 5 możliwości  stworzenia fantastycznych zwierząt. Nam ta opcja bardzo przypadła do gustu tym bardziej, że to zabawa ekologiczna i w pełni bezpieczna.

 

 

 

Jedną z najfajniejszych rzeczy jest to, że dzieci od 4 roku życia po instrukcjach czytanych przez rodzica same tworzą swoje zabawki. Nasza córeczka, gdy ułożyła swojego krokodyla była zachwycona. A to nie koniec zabawy! Każdą zabawkę można pomalować czy ozdobić go na swój oryginalny sposób. Nasza córa postawiła na naturalną zieleń i bawiła się krokodylem resztę dnia. Kolejne dni córeczka tworzyła kolejne zwierzaki- kolorowego słonia w kropki, artystycznego hipopotama, różową myszkę i tęczowego żółwia. 

 

 

To, co w Kartoniakach nas zachwyciło to, że każdego dnia można robić inne zwierzątko i cały tydzień super zabawy mamy wypełniony! Złożenie, pomalowanie jednego zwierzaka, a potem zabawa nim zajmuje dziecku dobre kilka godzin. Nasze dzieci mogą twórczo się "wyżyć" i są dumne ze swojego dzieła. Jest to zdecydowanie kreatywna zabawa, która rozwija manualne zdolności dziecka i daje mu ogrom radości.

 

 

 

Ci z Was, co mają Instagrama mamy fantastyczną informację- mamy konkurs, gdzie można wygrać zestaw Kartonikaków. 

Wpadajcie, więc na naszego Instagrama i walczcie o super zabawę dla Waszych dzieci: https://www.instagram.com/babygo.portal/

 

 

Kartoniaki

KARTONIAKI

WWW: http://www.kartoniaki.pl/

E-mail: sklep@kartoniaki.pl

Telefon: 609 085 779

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl