Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Naklejki kredowe świetnym dodatkiem dla całej Rodziny

2021-03-10

Nasz synek uwielbia malować kredą, dlatego postanowiliśmy podarować mu tablicę, która nie będzie zwykłą tablicą, jaką pamiętam z dzieciństwa. Taką na trzech nóżkach, zabierająca miejsce w pokoiku. Chcieliśmy, aby było to coś zupełnie innego. I udało się! Znaleźliśmy idealnie to, czego szukaliśmy. Kredowe naklejki ścienne ze sklepu Kreatywny Warsztat.

 

 

Naklejki Kredowe są rewelacyjną alternatywą dla zwykłych, standardowych tablic, a w sklepie Kreatywny Warsztat znajdziemy całą masę wzorów, w różnych rozmiarach, dla chłopców, dziewczynek oraz dla Rodziców - każdy znajdzie coś dla siebie.

Pokój synka nawiązuje do kosmosu, zatem my wybraliśmy dla niego rakietę kosmiczną.  

 

 

Aplikacja naszej rakiety nie była trudna, zajęło mi zaledwie kilka chwil, aby przykleić ją na ścianie. Obyło się bez nieestetycznych bąbli, których, przyznam, trochę się obawiałam. Oczywiście do wszystkiego załączona była instrukcja z opisem jak postępować w przypadku takich niedogodność, jednak nie musiałam z niej korzystać.   I już po chwili synek mógł oddać się zabawie.

 

Muszę dodać, że do tablicy dołączona była również kreda, co jest dużym plusem. Jeśli chodzi o samo użytkowanie, również nie jest ono kłopotliwe. Kredę możemy ścierać na sucho, czy też wilgotna ścierką i nic niepokojącego się nie dzieje. Nasza tablica jest również odporna na zarysowania. Synek uwielbia na niej malować!

 

    

 

Te tablice są również świetna alternatywą dla Nas rodziców, ponieważ możemy zapisywać na niej ważne informacje lub takie, o których możemy łatwo zapomnieć. Dlatego warto posiadać taki dodatek w kuchni czy salonie. 

 

Tablice kredowe możecie zamówić tutaj: https://kreatywnywarsztat.pl/kategoria-produktu/tablice-kredowe/

 

 

 

Kreatywny Warsztat

KREATYWNY WARSZTAT

WWW: https://kreatywnywarsztat.pl/

E-mail: kontakt@kreatywnywarsztat.pl

Telefon: 530 933 786

 

 

  

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl