Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Personalizowane dekoracje i gry to jest to!

2021-07-07

Personalizowane zabawki, czy dodatki do pokoju dziecka to  piękna pamiątką na lata. My otrzymaliśmy cudowny, ręcznie wykonany, personalizowany zestaw dla synka zawierający: grę MEMORY, kółko i krzyżyk, dekorację ścienną, obrazek, ramkę na zdjęcie, pudełko oraz skarbonkę od Family Sky

 

Cały zestaw wykonany jest z drewna, a jego elementy ręcznie pomalowane w kolorze niebieski oraz przyozdobiony w chmurki i autka, co dodaje im uroku.

 

SKARBONKA

 

Nasza Skarbonka to domek wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Na domku synek znalazł ozdoby w postaci autka, chmurki oraz literkę B- pierwszą literę jego imienia. Od razu po jej otrzymaniu z dumą umieścił w niej swoje pierwsze oszczędności.

 

 

GRA MEMORY

 

Gra składa się z 12 drewnianych kwadracików czyli w sam raz, aby zagrać w nią mógł 3 latek. Pary w grze tworzą pojazdy: dźwig, betoniarka, helikopter, autka, samolot oraz traktor, zgodnie z zainteresowaniami synka.

Kwadraciki są w wymiarze 3X3 cm i zapakowane były w śliczne pudełko.

Synek uwielbia grać w to MEMORY. Nie tylko podobają mu się obrazki z pojazdami, również bardzo chętnie odkrywa w trakcie zabawy kolejne elementy, tak aby znaleźć ten odpowiedni, do pary.

 

GRA KÓŁKO I KRZYŻYK

 

 

To kolejna gra, dzięki której nasz synek ćwiczy spostrzegawczość i motorykę małą, a przy tym doskonale bawi się z rodzicami. Gra składa się z  drewnianej podkładki, na której układamy wspólnie dość spore, kółka i krzyżyki. A kto wygrywa? Z tym bywa różnie :)

 

 

PUDEŁKO NA SKARBY

 

 

W zestawie nie mogło zabraknąć pudełka na skarby w sam raz dla Małego Odkrywcy. U nas w ostatnim czasie największymi skarbami okazują się być kamyki, których do pudelka zmieści się całkiem sporo.

Pudełko jest solidnie wykonane, na małych zawiasikach, a ozdoba pokrywy zgrywa się idealnie z resztą zestawu.

 

 

RAMKA NA ZDJĘCIA

 

Personalizowana ramka na zdjęcia to idealny pomysł na zatrzymanie cudownych wspomnień. Pięknie ozdobiona, co dodatkowo przykuwa wzrok i powoduje, że wracamy do chwili uwiecznionej na zdjęciu, kiedy nasze dziecko było jeszcze maluszkiem. Ramkę można zawiesić lub postawić w dowolnym miejscu, tak jak uczyniliśmy to w naszym przypadku.

 

 

 

DEKORACJE ŚCIENNE

 

 

Dekoracje ścienne to nowość od Family Sky. My udekorowaliśmy pokoik synka drewnianym obrazkiem oraz zestawem dwóch gwiazdek. Dla obu synek sam, z dumą wybierał miejsce na ścianie, w którym mają zostać zawieszone.

 

 

Ten pięknie zdobiony zestaw sprawił radość naszemu dziecku, a nas zachwycił starannością wykonania i dbałością o każdy szczegół.

Widać, że Pani, która zajmuję się tworzeniem tych cudeniek wkłada w pracę całe swoje serce.

 

Zatem jeśli szukacie ciekawego personalizowanego prezentu, polecamy Family Sky.

 

 

 

Family Sky 

FAMILY SKY

WWW: http://family-sky.com/

FB: https://www.facebook.com/familyskycom

IG: https://www.instagram.com/_familysky/

E-mail: sklep@family-sky.com

Telefon: 609 185 550

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl