Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Pokoloruj swój świat z Gugaliką

2020-06-09

Z Gugaliką świat jest bardziej kolorowy!

 

 

 

    Kochacie malować, kolorować, bawić się w kreowanie nowych, całkiem nieodkrytych światów? A może po prostu szukacie sposobu na rozładowanie napięcia, zrelaksowanie się i cudowny wypoczynek wśród kolorowych kredek, mazaków, farb i pędzli? Tę cudowną chwilę relaksu zapewni Wam i waszym dzieciom Gugalika!!!

 

 

 

 

   Gugalika oferuje kolorowanki wielkogabarytowe, podłogowe, które są doskonałym rozwiązaniem dla wielbicieli kolorowych rysunków;) Ponieważ pisaliśmy już o ofercie - dla przypomnienia podajemy, że kolorowanki dostępne są w 3 wymiarach (100x100 cm, 120x120 cm, 150x150 cm). Na stronie Gugaliki znajdziecie kolorowanki zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dorosłych ucieszą piękne wzory wyciszających mandali. Przygotowane wzory ćwiczą naszą spostrzegawczość a duża powierzchnia umożliwia wspólne kolorowanie dla całej rodziny. Dzięki wciągającej, często wielogodzinnej lub wielodniowej pracy (nie musicie przecież kończyć kolorowanki od razu;) możecie stworzyć przepiękne kolorowe mozaiki, obrazy, których gamę kolorów podyktuje Wam tylko Wasza wyobraźnia i dobór kolorystycznego klucza. Bogata oferta kolorowanek pozwala dostosować je do wieku dzieci. Znajdziecie tu proste, bajkowe wzory dla maluchów i dużo bardziej skomplikowane, z ukrytymi postaciami i wielością elementów wzory dla starszych pociech. Spory wybór ulubionych tematów powinien zadowolić nawet najbardziej wybrednego młodego ilustratora;)

 

 

 

 

    Dzięki olbrzymiej powierzchni poczujecie się niczym twórcy wielkogabarytowych obrazów a Wasze dzieła mogą ozdobić pokój dziecinny jak i sypialnię, wprawiając Was w dobry nastrój i przypominając o cudownym relaksie i pracy, którą możecie codziennie podziwiać;) To budujące i odprężające zajęcie uczy cierpliwości, skupienia, wymaga też samozaparcia i wytrwałości. Ale efekt bywa oszałamiający!!!

 

 

    My naszą kolorowankę zawiesiliśmy w pokoju dzieci na leśnej działce. Towarzyszy nam każdego ranka po przebudzeniu i pomaga w zasypianiu, pobudzając wyobraźnię pięknymi kolorami i ciekawą tematyką.

 

 

 

  Wielkie kolorowanki dla dzieci mogą stać się naprawdę fantastyczną ozdobą pokoju a ukierunkowanie dziecięcej potrzeby ekspresji znajduje doskonałe ujście! Bawcie się razem z Waszymi pociechami a będziecie dumni z osiągniętego wspólnie efektu! W dodatku takie wspólne działanie uczy współpracy w grupie, buduje szacunek i podziw dla wspólnego dzieła;)

 

 

 

I wiecie co... już niedługo ktoś w prezencie dostanie od nas pięknego jednorożca do pokolorowania. To będzie świetny i niedrogi prezent!!!

 

Kto powiedział, że prezenty  muszą być drogie?

 

A ile potrafią dać frajdy;)

 

 

 

 

 

 

 

GUGALIKA

Adres:

MIELEC ul. Wojska Polskiego 3,

39-300 Mielec

WWW: http://www.gugalika.pl

E-mail: kontakt@gugalika.pl

Telefon: 503 148 240

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl