Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Pożyczalscy -audiobooki kultowej powieści

2021-05-27

Pożyczalscy to magiczna opowieść, którą czyta Pani Edyta Jungowska. Okazuje się, że Pani Edyta nie jest tylko uzdolnioną aktorką, ale i fenomenalną lektorką. Od wielu lat ma własne wydawnictwo, które publikuje audiobooki oraz książki dla dzieci i młodzieży. Nagrywanie premierowych audiobooków- "Pożyczalscy" oraz "Pożyczalscy i wielki świat" pomogło jej przetrwać pandemię.

 

Historii Pożyczalskich słucha się z zapartym tchem i jak macie w domu przedszkolaka to polecam Wam najnowszy hit od Wydawnictwa Jung-Off-Ska. Tym bardziej, że teraz obie są na promocji, zobacz tu<klik>.

 

 

 

Tytułowi Pożyczalscy to malusieńkie stworzenia, które mieszkają w starych, położonych na odludziu domach pod podłogą. Mają swój świat i swoje przygody i wszystko, co posiadają- jest pożyczone, nawet imiona! Mieszkają razem z ludźmi, którzy nie mają pojęcia o ich istnieniu, ale prawie się od nich nie różnią. 

 

Główną bohaterką jest dziewczynka – niespokojna, bardzo oczytana, która marzy o podróżach i przygodach. Pewnego razu wybiera się po wielu namowach ze swoim tatą na „pożyczanie”. I wtedy Arietta nieopatrznie daje się zobaczyć. Poznaje Chłopca, który spędza w willi kilka letnich tygodni. Ich spotkanie możesz przesłuchać tutaj:

 

 

 

Dzieci od razu się identyfikują z dziewczynką i tym chętniej słuchają tej niezwykłej opowieści. My słuchaliśmy po jednym rozdziale dziennie, który trwa do 20 minut. To dla 6 latki wystarczający czas, a codzienne słuchanie audiobooka stało się u nas rodzinnym rytuałem i całą rodziną przysłuchiwaliśmy się, co dalej wydarzy się u naszych bohaterów.

 

Pani Edyta okazała się być wspaniałym głosem w tej tajemniczej, bajkowej książce. Słychać, że jest zafascynowana tą serią i zaraża nią i dzieci i dorosłych. 

 

 

To niesamowite, że ta książka powstała ponad pół wieku temu, a wciąż jest tak bardzo aktualna. To jedna z najpopularniejszych książek dla dzieci w literaturze angielskiej i u nas też stała się hitem, gdzie wydało ją wydawnictwo Dwie Siostry. Teraz na nowo może zagościć w Waszych domach- zobacz je tutaj.

 

Seria audiobooków- jest przeznaczona dla dzieci od 6 do 9 lat. Jest autorstwa Mary Norton w nowym tłumaczeniu Maciejki Mazan. Wspaniale, że powstaną nowe części, więc bądźcie na bieżąco i już dziś zaopatrzcie się w najnowsze audiobooki- <klik>

 

 

czyta: Edyta Jungowska

tłumaczenie: Maciejka Mazan

reżyseria: Rafał Sabara

muzyka: SzaZa – Szamburski/Zakrocki

ilustracje: Emila Dziubak

projekt okładki: Jan Wawrynkiewicz

wydawnictwo: Jung-Off-Ska sp. z o.o. sp.k.

Wydane we współpracy z Wydawnictwem Dwie Siostry,

wydawcą serii książek o rodzinie Pożyczalskich

 

 

 

JUNG-OFF-SKA

 

  ul. Krypska 27 04-082 Warszawa, Polska

 

  http://jungoffska.pl/

 

  sklep@jungoffska.pl   

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl