Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Puzzle 3D Zwierzęta- wyjątkowe klocki dla najmłodszych

2020-05-20

Szukacie ciekawej alternatywy dla zwykłych klocków? Mamy dla Was rozwiązanie, są nimi Puzzle 3D Zwierzęta ze sklepu klocki.edu.pl. Są to fantastyczne klocki, które wybrałam dla mojego 2 letniego synka, w sam raz dla najmłodszych odkrywców ciekawych świata. Dodatkowo jak sama nazwa wskazuje, z puzzli tych układa się zwierzęta, a to najbardziej interesuje dzieci w tym wieku.

 

 

 

 

W opakowaniu znajdują się 64 elementy do złożenia. 3D Puzzle Zwierzęta są przeznaczone dla maluchów w wieku od 2 lat. Zestaw został stworzony z bezpiecznych i solidnych elementów, które powodują, że bez obaw mogę podać mojemu maluchowi tę zabawkę. Układanie trójwymiarowych puzzli niezwykle rozbudza wyobraźnię u dziecka, a także wymaga od niego więcej zaangażowania, dzięki czemu, zabawa pochłonie go na długie godziny. Dodatkowo, jest to świetny pomysł na zabawę rodziców z dziećmi, która może stanowić swego rodzaju naukę i przyczyniać się do rozwijania kreatywności oraz zdolności manualnych pociech.

 

Zdecydowaną zaletą tych puzzli jest to, że mogą one służyć dzieciom do różnych celów. Z jednej strony, dzieci mogą się dobrze bawić podczas układania ich w całość, a z drugiej strony – mogą posłużyć do odrysowania ich kształtu i zrobienia z tego kolorowanki. Każdemu maluchowi radość sprawią także żywe, przyjemne dla oka kolory, które jeszcze bardziej zachęcają do zabawy. Trójwymiarowe puzzle są dostępne w różnych 4 kształtach, przedstawiających kota, kozę, psa oraz lisa.

 

 

 

Puzzle 3D zwierzęta, pozwalają maluchom uczyć się wielu umiejętności jednocześnie - logiczne myślenie, rozpoznawanie kształtów, nazywanie kolorów i zwierząt. Doskonale rozwija motorykę.

 

Za co pokochał mój synek Puzzle 3D zwierzęta? Przede wszystkim za to, że możemy z nich stworzyć właśnie zwierzęta i to te które świetnie zna i z radością nazywa. Przypadło mu do gustu również poręczne pudełko z rączką, w którym znajdują się klocki, dzięki czemu bez problemu może przenosić je sobie w różne zakamarki domu. Polecam wszystkim małym odkrywcą świata oraz ich rodzicom Puzzle 3D Zwierzęta.

 

 

 

klocki.edu.pl | wyjątkowe zabawki konstrukcyjne

klocki.edu.pl

Matejki 22

42-202 Częstochowa

www: https://klocki.edu.pl/

e-mail: sklep@klocki.edu.pl

tel.: 730 730 082

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl